İki yeni son derece üretken ve etkili kompakt belge tarayıcı

Geniş yelpazede belge yakalama için akıllı özelliklerle pazar lideri hız*

İki yeni son derece üretken ve etkili kompakt belge tarayıcı

Epson, sağlık hizmetleri, hukuk ve finans sektörleri gibi yüksek baskı altındaki ortamlar için son derece güvenilir cihazlar olan WorkForce DS-970 ve DS-870 modellerinin yer aldığı en hızlı kağıt beslemeli tarayıcı serisini tanıtıyor. 85ppm veya 170ipm gibi pazar lideri tarama hızları, yüksek kapasiteli bir 100-sayfalık ADF ve gelişmiş işleme özellikleriyle her tür iş akışı için vazgeçilmez ürünler... Her ikisi de cihaz ve iş kontrol işlevlerinin kullanımını kolaylaştıran yeni bir renkli LCD panelinin yanı sıra verimlilik ve görüntü kalitesini arttıran dahili sensörler ve yenilikçi bir yazılım içerir.

Epson Avrupa pazar geliştirme müdürü Steve King şunları söylüyor: “Üstün teknolojili tarama, daha karmaşık yakalama senaryolarında kullanılır. Müşterilerimiz, yüksek baskı altındaki ortamlarda çok hassas belgeleri taramaktadırlar. Sürekli tarama için otomatik besleme modu, zorlu kağıtların doğru yakalanması için yavaş mod, kusurlu bir tarama olduğunda operatörleri uyaran kir algılama işlevi ve veri kaybını önleyen ultrasonik çift besleme algılama gibi gelişmiş işleme özellikleriyle müşteriler, işlerinin her seferinde verimli ve etkili bir şekilde yapıldığından emin olabilirler.”

Hızlı ve dayanıklı

Tarayıcılar artık daha hızlı veri aktarımı ve gelişmiş görev döngüsü için USB 3 içermektedir. Bu sayede, kullanıcılar artık, DS-970 modelinde günde 9000 sayfa ve DS-870 modelinde 7000 sayfaya kadar tarama yapabilir.

Çok yönlü belge işleme

Kullanıcıların taranması gereken belgelerin çeşitliliği konusunda endişe etmesine gerek kalmaz. Her iki model de 27gsm - 413gsm arasında Epson’un en geniş kağıt işleme aralığını ve 6096 mm'ye kadar uzun kağıt tarama modunu içerir. Müşteriler, ADF aracılığıyla taranamayan belgeler için A3 boyutuna kadar üç farklı düz yatak çözümü arasından seçim yapabilirler.

İsteğe bağlı ağ paneli DS-870 ve DS-970 modellerinin kullanıcılar ve departmanlar arasında paylaşılmasına olanak tanır. Her iki cihazda da Document Capture Pro ve Epson Scan yazılımları bulunur: Epson Scan yazılımı, aranabilir PDF'ler, gelişmiş renk çıkarma ve otomatik çarpıklık giderme gibi gelişmiş görüntüleme teknolojileri için tasarlanmıştır. Epson'un Document Capture Pro yazılımı, çalışanların bilgiyi zahmetsizce taramasına, kaydetmesine ve işletme çapında paylaşmasına olanak tanıyan iş profili oluşturma özelliğini içerir. Belgeleri adlandırma, ayırma ve yönlendirme için gelişmiş özellikler, taramayı kolay ve mantıklı hale getirir. PDF, jpeg, tiff ve diğer formatlarda dosya kaydedin ve gönderin.

WorkForce DS-870 ve DS-970, 1Şubat 2019 tarihinden itibaren satışa sunulacaktır.

Kurumsal tarayıcı kategorisinde InfoSource tarafından tanımlandığı üzere yeni WorkForce DS-970, en hızlı tarayıcı olacaktır. DS-970, günlük 9000 sayfa ile yine InfoSource'un tanımıyla 2017 satışları açısından pazar lideri olan markaya kıyasla günde 3000 sayfa fazladan iş döngüsüne sahiptir. Bilgiler, 7 Ağustos 2018 tarihinde üreticinin kendi web sitesinden alınmıştır.
ÖzelliklerDS-970DS-870
Yüksek renkli tarama hızı (300dpi)85 sf./dk.65 sf./dk.
100 sayfalık kağıt ADF kapasitesi (80gsm)
Günlük görev döngüsüGünde 9000 sayfaya kadarGünde 7000 sayfaya kadar
10 düğme kontrollü renkli LCD panel (1,44 inç)
Kir algılama seçeneği ile tarayıcı bakım müdahalesiEpson Scan 2 aracılığıylaEpson Scan 2 aracılığıyla
Çok çeşitli kağıtları tarayın (27 – 413gsm)
Ultrasonik ve kağıt koruma gibi dahili sensörler
Hassas, hasarlı veya etiketli belgeler için yavaş modu ve çift besleme algılama özelliği içeren cihaz kontrolleri
Her türlü ofis ortamına uygun kompakt yazıcılar
Bas-tara ve önceden tanımlanmış iş profilleri ile birden fazla kullanıcı arasında kolay paylaşımı sağlayan Ağ Arabirim Ünitesiİsteğe bağlıİsteğe bağlı
Entegre, A4 ve A3 düz yatak seçenekleriİsteğe bağlıİsteğe bağlı
TWAIN, WIA, ICA, SANE, ISIS sürücüleri mevcutturİndirme ileİndirme ile
Epson Document Capture Pro, Document Capture Pro Server ve Epson Device Admin desteklenirİndirme ileİndirme ile