İLK TESLİMDE İKİ YIL YETECEK MÜREKKEP HACİMLİ YENİ YAZICI: EPSON L365

Epson’un yeni yazıcı modeli L365; iki yıl boyunca kullanılabilecek mürekkeple gelen; hızlı ve uygun maliyetli renkli baskı, kopyalama ve tarama sağlayan, entegre mürekkep tankına sahip çok işlevli bir Wi-Fi yazıcı¹.

İLK TESLİMDE İKİ YIL YETECEK MÜREKKEP HACİMLİ YENİ YAZICI: EPSON L365

Dakikada ortalama 10 sayfa baskı hızı

Küçük ofis ve ev kullanıcıları için ideal bir model olan L365, dakikada 9,2 sayfalık² ISO baskı hızı ile yüksek kaliteli ve istikrarlı sonuçları hızlı bir şekilde elde etmeye olanak tanıyor. Epson’un geliştirdiği ‘orijinal mürekkep tankı’ sistemiyle minimum maliyetle maksimum sayıda baskı imkanı sağlayan L365, Epson Connect³ teknolojisiyle Wi-Fi bağlanabilirlik özelliğine dayanarak dünyanın her yerinden akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar üzerinden baskıyı kolaylaştırıyor. L365’in çoklu kopyalama işlevi ile bir sayfayı tek seferde 20 adede kadar basmak mümkün. 1200 dpi çözünürlükte tarama işlevini de bünyesinde bulunduran çok işlevli modelle fotoğraf ve belgelerinizi yüksek kalitede tarayabilirsiniz.

Epson öneriyor: Kartuşlarla vedalaşın!

Epson’un geliştirdiği ‘orijinal mürekkep tankı’ sistemi ile kartuşları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Cyan, macenta, sarı renklerinden 3, siyahtan 3 olmak üzere toplam 6 adet mürekkep şişesiyle gelen L365’in ilk alım kapasitesiyle siyah-beyaz baskıda 12.000 ve renklide 6.500 sayfa basmak⁴ mümkün.

TEMEL ÖZELLİKLER:

Ultra düşük maliyetli baskı, kopyalama ve tarama: Dahili ultra yüksek kapasiteli mürekkep tankı

İki yıl yetecek mürekkep: 12,000 sayfa siyah-beyaz ve 6,500 sayfa renkli baskı

İçiniz rahat olsun: Epson'un iki yıllık garantisi kapsamındadır

Kullanıcı dostu: Basit ve sorunsuz kurulum ve bakım

Esnek: Wi-Fi bağlanabilirliği ve kolay mobil baskı

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı:   259$+KDV.

¹ 2 yıllık mürekkep hacmi, kullanıcının aylık ortalama baskı hacmi baz alınarak belirlenmiştir (IDC WW Sayfa Hacmi Programı, 2013)

² Siyah/beyaz tek taraflı baskı için Ofis Kategori Testi’nden ESAT ortalamasını gösteren ISO/IEC 24734’e göre tespit edilmiştir.

³ Kablosuz internet bağlantısı gerekir. Daha fazla bilgi, desteklenen diller ve aygıtlar için lütfen www.epson.com.tr/connect adresini ziyaret edin.

⁴ Belirtilen verimler/Sayfa Başına Maliyet, ISO/IEC24712'de sağlanan Test Şablonlarının baskı simülasyonundan Epson orijinal metodolojisi bazında tahmin edilmiştir. Belirtilen verimler/Sayfa Başına Maliyet, ISO/IEC24711 bazında DEĞİLDİR. Belirtilen verimler/Sayfa Başına Maliyet, baskı aldığınız görüntülere, kullandığınız kağıt türüne, baskı sıklığına ve sıcaklık gibi çevresel koşullara göre değişebilir.

Bilgi İçin: AIDA COOP – Hanzade Özerten / 0532 631 31 51 – hanzadeozerten@aidacoop.com


Epson Hakkında

Epson; farklı kategorideki yazıcıları, ev ve ofis için tasarlanan 3LCD projektörlerden elektronik ve kristal cihazlara kadar görüntüleme ürünlerinde yenilikçi bir dünya lideridir. Yenilikçi ve yaratıcı kültürüyle Epson, üstün kalite, işlevsellik, kompakt tasarım ve verimli enerji kullanımı ile tanınan ürünleriyle, kullanıcılarının vizyonunu ve beklentilerini aşmaya odaklanmıştır. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation tarafından yönetilen Epson Grup dünya genelinde 75.000 çalışanı ve 100 şirketi ile çevreye ve bünyesinde bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarla çalışmalarını sürdürmektedir. Asya, Avrupa ve Amerika’da üç ayrı organizasyonu bulunan Epson, Türkiye ofisini 2000 yılında açtı. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation liderliğinde yönetilen grubun Türkiye ofisinin de içinde bulunduğu Epson Avrupa bölgesi, 2.400 çalışanıyla hizmet vermektedir. Epson ürünleri ve satış öncesi ile satış sonrası destek hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.epson.com.tr‘yi ziyaret ediniz.