İşinizin sizi götürdüğü yer neresi olursa olsun, Epson’un en küçük ve en hafif mobil tarayıcı serisi ile tarama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ofis dışında veya kompakt çalışma ortamlarında kolay ve verimli belge yönetimi için iki yeni mobil tarayıcı

İşinizin sizi götürdüğü yer neresi olursa olsun, Epson’un en küçük ve en hafif mobil tarayıcı serisi ile tarama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Epson’un en yeni mobil A4 tarayıcıları, hareket halindeki iş akışında dahi ve en sıkışık ofis ortamlarında bile veri taramak ve işlemek için idealdir. DS-70 ve DS-80W, çalışanların hareket halinde veya ofis çevresinde kullanması için mobil çözüm arayan işletmeler için tasarlanmıştır.

Epson Avrupa Pazar Geliştirme Müdürü Steve King ürünlerle ilgili “Hem kablolu hem de kablosuz tarama çözümleri seçenekleriyle bu yeni tarayıcılar, mobil çalışırken hızlı bir tarama çözümüne ihtiyaç duyanlar için idealdir. Yeni seriyi, bir işletmenin ihtiyaç duyduğu çok yönlülükten ödün vermeden düşük ağırlıkta olacak şekilde tasarladık. Müşteriler genellikle farklı kalınlıktaki belgeleri tarama ihtiyacı duyar. Bu nedenle ürün portföyümüzün bu yeni üyeleri, 35 gm kadar ince veya ortalama bir düz cam kesitine tekabül eden 270 gm kalınlığa kadar kağıtları tarayabilir.” diyor.

Serinin öne çıkan ürünü DS-80W, dahili Wi-Fi ve LCD Panelli bir batarya içerir ve mobil ortamda sayfa başına sadece 4 saniyelik hızda tarama yapmak için tam anlamıyla hareket kabiliyeti sağlar. Tamamen şarj edildiğinde bir güç kaynağına ihtiyaç duyulmadan 300 sayfaya kadar tarama yapar.

Bu modeller, saha personeli gibi mobil çalışanlar için uygundur. Böylece masraflar ve sözleşmeler gibi belgeleri kaydedebilir ve iş uygulamaları veya tarama yazılımlarına verimli bir şekilde yönlendirebilirler. DS modelleriyle birlikte verilen yazılımlar; Document Capture Pro 2, Epson Scan 2.0 ve işletme çevresinde bilgi tarama, kaydetme ve paylaşmayı kolaylaştıran TWAIN sürücü desteğini içerir. Belgeleri adlandırma, ayırma ve yönlendirme için gelişmiş özellikler, taramayı kolay ve mantıklı hale getirir. Kullanıcılar PDF, jpeg, tiff ve daha pek çok genel formatta dosya kaydedebilir ve gönderebilir.

Bu modeller Kasım 2018'den itibaren satışa sunulacak.