İster ofiste, ister evde… İş yaşamı ve keyif tek bir projektörde birleşiyor…

Epson’dan yeni̇ full hd mobi̇l projektör: EB-U04

İster ofiste, ister evde… İş yaşamı ve keyif tek bir projektörde birleşiyor…

Epson’un yeni projektör modeli EB-U04 ile hem iş yerinizde hem evinizde Full HD kalitesi…Üstelik 300+ inçe kadar dev ekran keyfiyle…

İster Full HD sunumlar gerçekleştirin, ister film izleyin, isterseniz ailenizle fotoğraflarınıza bakarak anılarınızı tazeleyin… Çok yönlü projektör EB-U04 tüm içeriklerinize yeni bir renk katacak.

EB-U04, Epson’un eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO) teknolojisi sayesinde parlak ışıkla aydınlatılmış toplantı odalarında bile harika görünen göz alıcı renklerle kesin ve net sunumlar gerçekleştirmenizi sağlıyor. 15.000:1 kontrast oranıyla Full HD görüntüler ve üç kata kadar daha parlak renkler¹ sunan EB-U04’ü taşıma çantasıyla iş çıkışında evinize götürerek film keyfi yapabilirsiniz.  Kolay kurulum, düşey ve yatay trapezoid düzeltme özellikleri sayesinde bu projektör pek çok konumda görüntü bozulmadan kurulabiliyor.

WiFi özelliğini opsiyonel olarak sunan EB-U04 ekonomik mod ayarında kullanıldığında 10.000 saate kadar lamba kullanım ömrüne sahip.

TEMEL ÖZELLİKLER

Full HD, parlak görüntüler: 3LCD teknolojisi ve eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO) -  3000 Ansilümen

Kontrast oranı 15.000:1: Derin, zengin siyahlar ve yoğun gölgeli alanlar

Düşük TCO: 10.000 saat lamba ve filtre ömrü

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı:  673 Euro+KDV

¹ Lider 1 çipli DLP ofis tipi ve eğitim projektörleri, Temmuz 2011 - Haziran 2012 tarihleri arasında toplanan NPD verilerine dayanarak karşılaştırılmıştır. Renk Parlaklığı (Renkli Işık Çıkışı) IDMS 15.4'e uygun ölçülmüştür. Renk Parlaklığı, kullanım koşullarına göre değişiklik gösterecektir.

Bilgi İçin: AIDA COOP – Hanzade Özerten / 0532 631 31 51 – hanzadeozerten@aidacoop.com


Epson Hakkında

Epson, insanları, nesneleri ve bilgiyi orijinal, etkin, kompakt ve hassas teknolojiler kullanarak birbirine bağlamaya adamış küresel bir teknoloji lideridir. Şirketimiz mürekkep püskürtmeli ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projektörlere, akıllı gözlüklere, duyarlı sistemlere ve endüstriyel robotlara kadar, görsel iletişim, giyilebilirler ve robotik alanlarda inovasyon yönetimi ve müşteri beklentilerini aşmaya odaklanmıştır.

Merkezi Japonya'da bulunan Seiko Epson Corporation şirketinin önderliğindeki Epson Grubu'nun dünya genelindeki 90 şirketinde 67.000'e yakın çalışanı vardır ve çevresel etkiyi azaltmak için sürekli yaptığı çalışmalardan ve faaliyette bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarından gurur duymaktadır.

www.global.epson.com

 

Epson Europe Hakkında

Amsterdam’da bulunan Epson Europe B.V., Grubun Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrika bölgesindeki genel merkezidir. 1.700 çalışanıyla Epson Avrupa'nın 2015 satışları 1.577 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir. http://www.epson.com.tr

Çevre Vizyonu 2050  

http://eco.epson.com/