Lazer ultra kısa mesafe projeksiyon eğitim ekranı çözümü, düz panellerin ulaşamadığı 100-inç Full HD görüntüler sunar

Ultra parlak görüntüler, iki kalem ve parmak dokunuşlu etkileşimli eğitim için ilk lazer WUXGA ultra-kısa mesafeli interaktif ekran*

Lazer ultra kısa mesafe projeksiyon eğitim ekranı çözümü, düz panellerin ulaşamadığı 100-inç Full HD görüntüler sunar

Bir öğretim ortamında görüntü boyutu ve etkileşim önemlidir. Epson'un yeni lazer EB-710Ui modeli, ultra-parlak 100 inç Full HD görüntüler sunar. İki kalem ve parmak dokunuşlu etkileşim, birlikte çalışma ve paylaşım araçları paketi ile ilgi çekici dersler vermeyi kolaylaştırır. Ayrıca 20.000 saat boyunca çalışmaya devam eder, beş yıllık bir garanti ile birlikte verilir ve bakım gerektirmediğinden uzun ömürlü performans sağlar. Windows 10, Mac ve Chromebook için iProjection uygulaması, öğrencilerin kendi cihazlarını sınıfta kullanmalarına olanak tanır; bu da giderek daha büyük önem taşıyan bir uygulama olmaktadır.

EMEAR Görsel Araçlar Direktörü Hans Dummer şunları söyledi: "Eğitim* için ilk lazer WUXGA ultra kısa mesafeli interaktif projeksiyon EB-710Ui, boyutu itibariyle iyi bir fonksiyon sunmayan düz panellerin çok üstünde, 100 inç boyutuna kadar ölçeklenebilir bir görüntü üretir. İki kalem ve parmak dokunuşla görüntüleri etkileşimli ve paylaşılabilir olduğundan, öğrencilerin yansıtılan görüntüye doğrudan ek açıklamalar yaparak derse katılmasını sağlar. Katılımı teşvik eden büyük ve geniş bir etkileşimli birlikte çalışma yüzeyi oluşturmak için iki ekranı bir araya getirebilirsiniz. Entegre bir 16W hoparlör ve mikrofon girişi ile ek bir ses sistemi gerektirmeyen EB-710Ui'nin lazer ışığı teknolojisi kolay bir bakım ile uzun ömürlü performans sağlar."

Epson'un iProjection uygulaması sayesinde kişisel cihazlarınızı sınıfta kullanabilirsiniz. IOS, Android ve şimdi de Chromebook için uygulama mağazalarından ücretsiz indirilen iProjection, öğrencilerin kendi telefonları, tabletleri veya dizüstü bilgisayarlarındaki içerikleri kablosuz olarak görüntülemelerine olanak tanır. EB-710Ui'nin bölünmüş ekran işlevi, aynı anda iki ayrı içeriğin görüntülenmesine izin verir.

EB-710Ui net, canlı ve parlak Full HD görüntüler için Epson'un 3LCD teknolojisi ve lazer ışık kaynağını kullanır. EB-710Ui, parlak güneş ışığı dahil her tür ortam aydınlatma koşulunda görüntüleri ultra parlak ve kolaylıkla izlenebilen hale getiren 4000 lümen Renkli Işık Çıkışı (CLO) ile yansıtır. Bir yıllık sınıf lisansı ile SMART Notebook yazılımı da dahildir.

EB-710Ui, Kasım 2017'ten itibaren satışa sunulacaktır.

Temel özellikler:

 • Ölçeklendirilebilir görüntü (70 - 100 inç)
 • İki kalem ve parmak dokunuşlu etkileşim
 • Full HD WUXGA çözünürlük (1920x1200 piksel)
 • Ultra kısa mesafeli gösterim (0.28:1)
 • 2.500.000:1 dinamik kontrast oranı
 • 4.000 lümen renkli ışık çıkışı (CLO)
 • IOS, Android ve Chromebook için iProjection Uygulamasıyla uyumludur (Google/Apple mağazalarından indirilebilir)
 • Dahili 16W hoparlörler ve mikrofon girişi
 • Üç adet HDMI girişi
 • Bölünmüş ekran özelliği
 • Çoklu ekran etkileşimi
* Mayıs 2017 itibariyle dünya genelinde mevcut ürünlerle karşılaştırıldığında.