Nuance ve Epson Stratejik Ortaklık Kuruyor

Nuance Solutions, Epson müşterilerinin üretkenliği arttırmasına, verimlilik elde etmesine ve belge güvenliğini daha iyi hale getirmesine olanak sağlıyor

Nuance ve Epson Stratejik Ortaklık Kuruyor

Nuance Communications ve Seiko Epson Corp, Epson dağıtıcıları ve bayileri aracılığıyla Nuance belge görüntüleme çözümlerini sağlayarak Epson müşteri deneyimini daha iyi hale getirmek için bugün dünya çapında bir stratejik ortaklık kurduklarını duyurdu. Bu yeni ortaklık, operasyonel giderleri azaltıp üretkenliği arttırmak amacıyla düşük işletme maliyetlerini, daha az müdahale ve çevresel etkiyi ve Epson yazıcıların yüksek güvenilirliğini, yazdırma ve yakalamayı güvenli bir şekilde kontrol etme kabiliyetiyle bir araya getiriyor.

Bu ortaklık kapsamında, Epson, KOBİ ve Kurumsal çalışma grupları için, linehead teknolojili yüksek hızlı Workforce Enterprise WF-C20590 ve LX-10000/7000 serisi dahil olmak üzere, yenilikçi mürekkep püskürtmeli çok işlevli Epson yazıcı ailesinde (MFP’ler) Nuance eCopy ShareScan ve Equitrac Office/Express yazılımının satışını ve dağıtımını yapacak. Ayrıca Epson, müşterilerin belge iş akışları otomatikleştirilirken daha yüksek OCR doğruluğu elde edilmesi için Nuance OmniPage SDK’yı Epson tarama uygulamalarına entegre edecek ve Nuance Power PDF yazılımını, belirli Epson belge tarayıcısı ürün gruplarıyla birlikte sunacak.  

Epson’un Yazdırma Çözümleri Operasyonları Bölümü başkanı Koichi Kubota şunları söyledi: “Nuance çözümleri ve global destek, müşterilerimizin belge yaşam döngülerini en iyi ve güvenli şekilde yönetmesine olanak sağlayacak. Epson MFP’ler ve tarayıcılarla birlikte Nuance; üretkenliği, birlikte çalışmayı ve iş verimliliklerini daha iyi hale getirmek için yakalama iş akışlarını ve yazdırma yönetimini daha modern ve basit hale getirerek müşterilerin, giderek daha da karmaşıklaşan iş süreçlerinin kontrolünü ele almalarına yardımcı olacak.”

Epson’a sunulacak Nuance çözümleri *1arasında şunlar yer alacak:

Workforce Enterprise/Pro yazıcılar için:

Equitrac Office/Express

Equitrac® Office işletmelere, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu şeyi ihtiyaç duyduğu anda yazdırmasına imkan tanıma esnekliğini sağlar. Bu akıllıca yazdırma yöntemi sayesinde maliyetler azalır, yazdırma işlemi güvenli hale gelir ve kullanıcı memnuniyeti artar. Hybrid Print Control™ sayesinde, Equitrac Office, yazdırma sunucularına, yazdırma sürücülerine ve karmaşık yazdırma filolarına bağımlılıkları ortadan kaldırarak organizasyonel çok yönlülük sunar ve BT karmaşıklıklarını azaltır ve bütün bunları yaparken kuruluşta yazdırılan her sayfanın yönetilmesini sağlar. Yazdırma konusundaki kullanıcı gereksinimlerinin değiştiği ve BT altyapısının evrilmekte olduğu bir dünyada, Equitrac Office, yazdırma dağıtımının nasıl yapılacağı konusunda benzersiz bir seçenek sunarak (yazdırma sunucularını, doğrudan IP yazdırmayı veya her ikisini de içeren bir karma modeli kullanma) bu değişikliklere kolayca adapte olmanıza olanak sağlar. Bu, işletmelerin, yazdırma ortamlarını kullanıcıların ve işletmenin kendine özgü ihtiyaçlarına uygun hale getirmesine imkan tanır.

 

Equitrac® Express BT yöneticilerine; öğrencilerin, öğretim üyelerinin ve personelin, nerede bulunurlarsa bulunsunlar, ihtiyaç duydukları şeyi ihtiyaç duydukları anda yazdırmasına olanak sağlama esnekliğini sunar. Aynı zamanda, toplam yazdırma çıktısını ve maliyetlerini azaltmaya, yazdırma maliyetlerini doğru bir şekilde tahsis etmeye, yazdırma kotaları uygulamaya ve yazdırdıkça öde yöntemiyle konuk olarak yazdırmaya olanak sağlamaya da yardımcı olur.

eCopy ShareScan

eCopy ShareScan ortak bir hedef (örneğin, bir proje) doğrultusunda hareket eden ekip üyelerinin daha fazla inceleme ve zenginleştirme için ekibe ait belgelere ve içeriğe katkıda bulunduğu birlikte çalışmaya dayalı iş akışları için ideal bir belge yakalama yazılımıdır. eCopy, çalışma grubu alanı içindeki MFP’yi kullanarak, çalışma grubu üyelerini belgeleri düzgün bir şekilde yakalama işlemi boyunca hızlı ve basit bir şekilde yönlendirir. Bu çözüm, Epson belge tarayıcılarla birlikte de sunulacaktır.

Belge tarayıcılar için:

OmniPage

OmniPage Capture SDKdünyanın en doğru sonuç veren optik karakter tanıma (OCR) teknolojisine sahiptir. Geliştiricilere; barkod tanıma teknolojisi, akıllı karakter tanıma, bölgesel tanıma ve diğer özelliklerin yanı sıra, uygulamalara güvenilir görüntüleme, OCR ve PDF oluşturma ve dönüştürme kabiliyetleri ekleme için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlar.

Power PDF

Power PDF yazılımı; PDF dosyası oluşturma, dönüştürme, düzenleme, birleştirme ve güvenli bir şekilde paylaşma kabiliyetiyle işletmelerin PDF iş akışlarının kontrolünü ele almasını kolaylaştırır. Power PDF, birlikte çalışmayı ve PDF dosyalarını iş arkadaşları ve müşterilerle güvenli bir şekilde paylaşmayı sağlayan en zengin özellik kümesine sahiptir. Bu yazılım; PDF’lere not eklemek, PDF’leri işaretlemek, imzalamak, korumak, gözden geçirip düzeltmek ve sıkıştırmak ve PDF formları oluşturup bunlarla çalışmak için gereken araçların tümünü sağlar ve PDF dosyalarını düzenlemeyi ve yayımlamayı kolaylaştırır. Kullanıcılar, olağanüstü bir uyumluluk, doğruluk ve güvenilirlikle dosyaları hızlı bir şekilde Word’den PDF’ye ve PDF’den Word’e dönüştürebilir.

 

Nuance Document Imaging global ittifaklar ve stratejik pazarlama başkan yardımcısı Chris Strammiello şunları söyledi: “Epson, mürekkep püskürtmeli inovasyonuyla ofis pazarında öne çıkan bir marka ve Nuance yazılımını eklemek, Epson’un yüksek kaliteli, yüksek değerli ve çevre dostu müşteri çözümleri sunma kabiliyetlerini geliştiriyor. Nuance yazılımı sayesinde, Epson müşterileri belge iş akışını daha iyi hale getirerek üretkenliği arttırabilir ve verimlilik elde edebilir. Ayrıca, kuruluşlar belge güvenliğinin kontrolünü ele alarak, korumalı bilgileri kuruluşun içindeki ve dışındaki kişilerin yetkisiz erişimine karşı koruyabilir.”

Nuance Communications, Inc. Hakkında

Nuance Communications, Inc. (NASDAQ: NUAN), dünya genelindeki işletmeler ve tüketiciler için ses ve dil çözümleri sağlama konusunda önde gelen bir kuruluştur.  Bu kuruluş tarafından sunulan teknolojiler, uygulamalar ve hizmetler, insanların cihazlarla ve sistemlerle etkileşimde bulunma şeklini dönüştürerek kullanıcı deneyimini daha cazip hale getiriyor. Her gün, milyonlarca kullanıcı ve binlerce işletme, Nuance’ın kanıtlanmış uygulamalarını kullanıyor.  Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.nuance.com.

*1 Ürün mevcudiyeti ve piyasaya sürülme zamanı bölgeye göre farklılık gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bulunduğunuz yerdeki Epson satış şirketiyle görüşün.