Öğrenmeyi bu etkileşimli ve iş birlikçi öğretim çözümü ile hayata geçirin

Eğitimde piyasa lideri üreticiden 100 inçe varan ölçeklenebilir büyük bir ekranla mükemmel sonuçlar alın

Öğrenmeyi bu etkileşimli ve iş birlikçi öğretim çözümü ile hayata geçirin

3 Ocak 2017 – Epson'un en yeni, sezgisel ultra kısa mesafeli etkileşimli öğretim çözümü olan EB-696Ui ile öğretimde iş birliğini teşvik edin, gelişmiş bağlantı özelliklerinin avantajlarından yararlanın ve faydalı sonuçlar üretin. İsteğe bağlı kablosuz bağlantı ve geliştirilmiş bir moderatör işlevi ile, öğrencileri Full HD çözünürlükte sunulan oldukça detaylı görüntülerle öğrenmeye teşvik etmek kolaydır.

EMEAR Görsel Araçlar Direktörü Hans Dummer şunları söyledi: “Ultra kısa mesafeli bu üst düzey projeksiyon, paylaşım ve etkileyici etkileşim özelliklerini ve düz panel ekranların ekonomik olarak sunamayacağı bir şey olan 100 inç'e kadar ölçeklenebilir ekran boyutu özelliği sunmak için en yeni teknolojiyi kullanıyor. Ekonomik modda 10.000 saate kadar uzun lamba ömrü, bakım ihtiyaçlarını azaltır. Parmakla dokunuşlu ve çift kalemli etkileşim, öğrencilerin bir mobil cihaz veya PC olmadan doğrudan yansıtılan görüntülerin üzerine yazarak veya çizerek derse katılmalarını kolaylaştırır. Alternatif olarak, EasyMP Multi-PC Projection yazılımının geliştirilmiş moderatör işlevi, öğretmenlerin istedikleri içeriği 50'ye kadar öğrenci cihazından kolayca görüntüleyebilmesi sayesinde öğrenciler ve öğretmenler arasında içerik paylaşımı için daha fazla fırsat sunar.”

Epson iProjection Uygulaması, öğrencilerin içerik paylaşımında bulunmasını kolaylaştırır ve iOS ve Android cihazların yanı sıra şimdi de Google Chromebook'larda kullanılabilir. Sezgisel, bilgisayarsız açıklama ekleme işlevleri, yeni giriş ekranından erişilebilen yazdırma ve kaydetme işlevlerinin eklenmesi de dahil denetim ve açıklama araç çubuklarının zenginleştirilmesi ile genişletilmiştir. Ayrıca bölünmüş ekran özelliklerine ve ultra geniş çoklu ekran etkileşimine, bir belge kamerasını doğrudan EB-696Ui ile kontrol etme yeteneğine, dahili bir 16w hoparlöre ve mikrofon girişine de yer verilmiştir.

Ayrıca, EB-696Ui ile birlikte seriye 10 model daha katılmıştır: EB-695Wi, EB-685Wi, EB-680Wi, EB-675Wi, EB-685W, EB-685WS, EB-675W, EB-680, EB-680S ve EB-670. Bunların tamamı, 16.000:1'e varan kontrast oranları ve 100 inçe varan büyüklükleri ile parlak, canlı görüntüler üretecek şekilde 3LCD teknolojisi ile tasarlanmıştır. Tüm modellerde eğitimcilerin PC'ler, DVD oynatıcılar ve belge kameraları gibi cihazları kolayca bağlamasına olanak tanıyan üç adet HDMI girişi bulunur. SMART Notebook yazılımı tüm modellerle birlikte verilir.

 EB-696Ui, EB-695Wi, EB-685Wi, EB-680Wi, EB-675Wi, EB-685W, EB-675W, EB-680 ve EB-670 Ocak 2017 itibariyle  satışa sunulacaktır.

-Sonu-

Editöre Notlar

Epson Hakkında

Epson, insanları, nesneleri ve bilgiyi orijinal, etkin, kompakt ve hassas teknolojiler kullanarak birbirine bağlamaya adamış küresel bir teknoloji lideridir. Şirketimiz mürekkep püskürtmeli ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projeksiyonlara, akıllı gözlüklere, duyarlı sistemlere ve endüstriyel robotlara kadar, görsel iletişim, giyilebilirler ve robotik alanlarda inovasyon yönetimi ve müşteri beklentilerini aşmaya odaklanmıştır.

Merkezi Japonya'da bulunan Seiko Epson Corporation şirketinin önderliğindeki Epson Grubu'nun dünya genelindeki 91 şirketinde 73.000'e yakın çalışanı vardır ve çevresel etkiyi azaltmak için sürekli yaptığı çalışmalardan ve faaliyette bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarından gurur duymaktadır.

www.global.epson.com

Epson Europe Hakkında

Amsterdam’da bulunan Epson Europe B.V., Grubun Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrika bölgesindeki genel merkezidir. 1.700 çalışanıyla Epson Avrupa'nın 2015 satışları 1.577 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir. http://www.epson.com.tr

Çevre Vizyonu 2050  

http://eco.epson.com/