Piyasadaki en hızlı taşınabilir kurumsal tarayıcılar1

Mükemmel kağıt çeşitliliği, Süper Hızlı USB 3.0 bağlantısı ve kullanışlı bir 20 sayfalık belge besleyici

Piyasadaki en hızlı taşınabilir kurumsal tarayıcılar1

21 Kasım 2016 – Epson, piyasadaki en hızlı iki yeni taşınabilir kurumsal tarayıcının duyurusunu yaptı[1]. WorkForce DS-310 ve DS-360W hareket halindeyken belgelerin hızlı ve verimli biçimde yönetilebilmesine olanak tanır. Sınıfının en hafif ve en küçük tasarımlarından biri olan bu tarayıcılar, bir çantada taşımak veya bir çekmeceye yerleştirmek için idealdirler, böylece mobil çalışanların hem ofis içindeki hem de dışındaki evrak işlemlerini kolaylıkla ve hızla dijital hale getirmelerine olanak verir. DS-360W üzerindeki ek dahili pil ve kablosuz bağlantı özelliği bu tarayıcıyı, kablo olmadan gerçekten taşınabilir bir tarama deneyimine dönüştürür.

Epson Europe ürün müdürü Steve King şöyle diyor: "Piyasadaki bu en hızlı taşınabilir kurumsal tarayıcılar ile1 nerede olursanız olun, hem çift hem de tek taraflıda 25 sf./dk.1 ve hem renkli hem de monoda 300 dpi ile tarama yapmak oldukça kolaydır. Süper Hızlı USB 3.0 bağlantısı ve 20 sayfalık bir belge besleyici ile verimlilikleri artırılmıştır. Dahili pili, kablosuz bağlantısı ve USB üzerinden şarj olma özelliği ile istediğiniz her yerde tarama yapabilirsiniz."

Mükemmel kağıt çeşitliliği

Her iki model de zarflar dahil olmak üzere oldukça farklı kağıt türlerini ve 52-230 gsm arasındaki kartları ve kağıtları tarayabilir. Kartvizitler veya imzalı formlar gibi kağıt evrakların taranması ve yakalanması gerektiğinde bu tarayıcılar ideal çözümdür.

DS-360W'da kablosuz bağlanabilirlik

Kablosuz bir deneyim için tarayıcının kablosuz bağlantı özellikleriyle belgeleri mobil cihazlara, tabletlere kolayca tarayabilirsiniz. Ayrıca cihazı hareket halindeyken şarj edebilme özelliği ve pili, ofis dışında çalışan personel için idealdir. Ayrıca, Epson'un Document Capture Pro yazılımının ücretsiz indirilebilmesi sayesinde, en yaygın Belge Yönetim Sistemleri üzerinden işletmelerin iş akışına sorunsuzca entegre edilebiliyor. Document Capture Pro ile birlikte DS-360W, barkod tanıma ve bölgesel OCR-A / B desteği gibi diğer birçok belge görüntüleme özellikleriyle birlikte buluta tarama, e-postaya tarama ve SharePoint'e tarama dahil birçok “hedefe tarama” işlevlerini beraberinde getiriyor.

WorkForce DS-360W ve DS-310 Ocak 2017'den itibaren satışa sürülecektir.

Özellikler

 • Hareket halindeyken belgeleri hızlı ve etkili bir şekilde yönetmeyi sağlayan taşınabilir kurumsal tarayıcı
 • Sınıfının en hızlı tarayıcısı1 - 25 sf./dk. tarama hızı, hem çift taraflı hem de tek taraflı, renklide 300 dpi
 • 52 ile 230 gsm arasındaki kağıt ağırlıkları için uygundur
 • Zarf, kartvizit, fiş ve daha fazlası da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede tarama
 • Kimlik kartları, ehliyetler, üyelik kartları ve daha fazlası için özel tarama işlevi
 • USB 3.0 uyumlu
 • Yerleşik pil (yalnızca DS-360W)
 • Daha fazla mobilite için Wi-Fi bağlanabilirliği (yalnızca DS-360W)
 • 20 sayfalık ADF iş akışlarını hızlandırır
 • Windows ve Mac uyumlu
 • Belgeleri aranabilir PDF'ler, Excel ve Word dosyaları ve daha fazlası olarak kaydedebilirsiniz.
 • Epson Scan 2.0 ve Document Capture Pro

 

 


Editöre Notlar

Epson Hakkında

Epson, insanları, nesneleri ve bilgiyi orijinal, etkin, kompakt ve hassas teknolojiler kullanarak birbirine bağlamaya adamış küresel bir teknoloji lideridir. Şirketimiz mürekkep püskürtmeli ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projektörlere, akıllı gözlüklere, duyarlı sistemlere ve endüstriyel robotlara kadar, görsel iletişim, giyilebilirler ve robotik alanlarda inovasyon yönetimi ve müşteri beklentilerini aşmaya odaklanmıştır.

Merkezi Japonya'da bulunan Seiko Epson Corporation şirketinin önderliğindeki Epson Grubu'nun dünya genelindeki 90 şirketinde 67.000'e yakın çalışanı vardır ve çevresel etkiyi azaltmak için sürekli yaptığı çalışmalardan ve faaliyette bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarından gurur duymaktadır.

www.global.epson.com

Epson Europe Hakkında

Amsterdam’da bulunan Epson Europe B.V., Grubun Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrika bölgesindeki genel merkezidir. 1.700 çalışanıyla Epson Avrupa'nın 2015 satışları 1.577 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir. http://www.epson.com.tr

Çevre Vizyonu 2050  

http://eco.epson.com/

 

[1] Infosource tarafından EMEA bölgesi için tanımlanan ve Haziran 2016'da rakiplerin web sitelerindeki spesifikasyonlara dayalı Kişisel Mobil Tarayıcılarla karşılaştırılmıştır.