Yeni A3 ve A4 ofis tipi mürekkep püskürtmeli yazıcı serisi, yoğun çalışma gruplarının yüksek taleplerini karşılar

Segmentindeki en yüksek mürekkep verimliliği sunar, mono seri 40.000 sayfa sağlar

Yeni A3 ve A4 ofis tipi mürekkep püskürtmeli yazıcı serisi, yoğun çalışma gruplarının yüksek taleplerini karşılar

WF-C8690

Mürekkep püskürtme teknolojisine imzasını atan Epson; düşük çevresel etki, düşük bakım gereksinimi ve yüksek verimlilikle yoğun ofisler için hem A3 hem de A4 performans sergileyen iki yeni WorkForce Pro MFP ve yazıcı serisini tanıttı. Segmentinde WF-C8690, WF-C8610 ve WF-C8190 yüksek A3 performansı sağlarken WF-M5799DWF, WF-M5299DW ve WF-M5298DW, düşük bir Toplam sahip Olma Maliyeti (TCO) ile hızlı, güvenilir ve yüksek verimli A4 mono baskı sunar.

Epson Avrupa ürün müdürü Umardeep Sappal şunları söylemiştir: “Bu mürekkep püskürtmeli yazıcılar para, enerji ve zamandan tasarruf sağlar ve eksiksiz bir iş verimliliği ve belge yönetimi özellikleri ile donatılmıştır. Çevresel etkiyi azaltmak, daha az müdahale etmek ve iş akışını kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmıştır ve herşeyden önce maliyetten tasarruf sağlar. Düşük müdahale ve çevresel faydaları bu cihazları, hem baskı hem de CSR ihtiyaçlarının karşılandığı eğitim, sağlık hizmetleri, kamu idaresi ve perakende gibi uzman dikey pazarlar için ideal kılar.”

Baskı için A3 özelliğine sahip olmak isteyen ancak Epson'un Enterprise veya RIPS cihazlarının çok yüksek baskı verimliliğine ihtiyaç duymayan kurumsal müşteriler için WF-C8000 serisi idealdir. Sadece günlük A4 belge baskısını 5,5 saniyelik İlk Sayfa Çıkış Süresi (FPOT) ile almakla kalmaz, aynı zamanda A3 belgeleri için kurum içi broşürler, prova broşür taslakları, Excel e-tabloları, şantiye planları, derslikler için çalışma sayfaları, kitapçıklar ve benzeri çok sayıda kullanım alanı açar.

Benzer şekilde WF-M5000 serisi, yüksek baskı hacimli küçük bir çalışma grubunda kullanılmak üzere rekabetçi bir TCO ile sağlam bir mono baskı çözümünün gerekli olduğu işletmelerin taleplerini karşılar. 40.000 sayfalık etkileyici mürekkep verimliliği; segmentinde en 1– Düşük TCO sağlarken minimum kullanıcı müdahalesi gerektirir. Bu sadece üretkenliği artırmakla kalmaz, ısısız ve temassız baskı işlemi de kapsamlı bir ortam esnekliği sağlar.

Bu modellerle baskıda, karşılaştırılabilir lazer modellerine göre %90 daha az enerji kullanılır 2, çevresel etkileri azaltır ve kullanıcıların enerjiden tasarruf etmelerine yardımcı olur. Bunların tümü, benzer lazer modellerinden daha hızlı bir şekilde 4,8 saniye gibi bir ilk sayfa çıkış süresiyle sağlanır. 3.

Özellikle ofis için tasarlanan her iki seri, farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan yazılım ve araçlar sunar. Epson Print Admin ve Document Capture Pro gibi araç ve yazılımlar 4ve Epson Device Admin, cihaza işlevsellik ekler; sadece baskı ve taramadan daha fazlasıdır. Epson Open Platform 5ve ISV'ler üzerinde yaptığımız çalışmalar, PaperCut baskı yönetim yazılımı gibi ilave çözümler eklemektedir.

1. Yaklaşık sayfa verimi: Fiili verim basılan görüntülere ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için www.epson.eu/pageyield adresini ziyaret edin. Karşılaştırma, Aralık 2017'ye kadar 12 ay içinde, IDC tarafından tanımlanan dakikada 21 ila 45 sayfa arasında baskı hızıyla, Batı Avrupa ve Orta ve Doğu Avrupa'daki en çok satan mono lazer yazıcılar arasındaki ilk 20 yazıcıya kıyasla yapılmıştır. Veriler mümkün olduğunda BLI'den, aksi takdirde üreticilerin web sitelerinden alınmıştır.
2. Karşılaştırma, Aralık 2017'ye kadar 12 ay içinde, IDC tarafından tanımlanan dakikada 21 ila 45 sayfa arasında baskı hızıyla, Batı Avrupa ve Orta ve Doğu Avrupa'daki en çok satan mono lazer yazıcılar arasındaki ilk 10 yazıcıya kıyasla yapılmıştır. Veriler mümkün olduğunda BLI'den, aksi takdirde üreticilerin web sitelerinden alınmıştır.
3. Karşılaştırma, Aralık 2017'ye kadar 12 ay içinde, IDC tarafından tanımlanan dakikada 21 ila 45 sayfa arasında baskı hızıyla, Batı Avrupa ve Orta ve Doğu Avrupa'daki en çok satan mono lazer yazıcılar arasındaki ilk 10 yazıcıya kıyasla yapılmıştır. Veriler mümkün olduğunda BLI'den, aksi takdirde üreticilerin web sitelerinden alınmıştır.
4. Sadece çok işlevli cihazlarda.
5. Sadece çok işlevli PCL/PS cihazlarla uyumludur.