Yeni Kaliteli Parlak Fotoğraf Kağıdı, Epson kalitesini günlük hayata taşıyor

Eviniz için düşük maliyetli kolay fotoğraf baskısı

Yeni Kaliteli Parlak Fotoğraf Kağıdı, Epson kalitesini günlük hayata taşıyor

1 Eylül – Epson'un yeni Kaliteli Parlak Fotoğraf Kağıdı, gündelik fotoğraf baskısı için uygun bir çözüm sunar. İster yeri buzdolabı olan en son tatil fotoğraflarınız olsun, isterseniz bir okul projesi ya da ilham panosuna asılmak için olsun,  bu yeni kaliteli fotoğraf kağıdı, her zaman Epson kalitesinde işler üretecektir.

Bu fotoğraf kağıdı, mümkün olan en iyi kaliteyi sunmak için özel olarak Epson mürekkepleri ile çalışmak üzere geliştirilmiştir. Aslında bu, arkadan beslemeli mürekkep püskürtmeli herhangi bir marka yazıcıya sahip olan kişiler için de harika bir haber; çünkü onlar da bu uygun fiyatlı kağıt seçeneğinin sunduğu tüm avantajlardan yararlanabilir.

Epson, her durum için doğru fiyata doğru ürünün bulunduğu geniş bir fotoğraf kağıdı yelpazesini sunar. Epson'un ürün yelpazesine yeni giren 183 gsm ve üç yıldızlı Yeni Değer Parlak Fotoğraf Kağıdı göz dolduruyor. Profesyonel ya da arşiv kalitesinde çıktı arayanlar için Epson, ayrıca reçine kaplı 200 gsm ve dört yıldızlı Parlak Fotoğraf Kağıdı, 255 gsm ve beş yıldızlı Premium Parlak Fotoğraf Kağıdı ve son olarak da 300 gsm ve artı beş yıldızlı Ultra Parlak Fotoğraf Kağıdı sunuyor.

Bir dizi kullanım amacı için ideal olan Yeni Kaliteli Parlak Fotoğraf Kağıdı A4 ve 10x15 cm olacak şekilde iki boyutta gelir ve 20, 50 ya da 100 sayfa olacak şekilde farklı paket seçenekleri mevcuttur. Kağıt yeniden kapatılabilir bir pakette gelir; bu sayede kağıtları neme ve ışığa karşı kolayca koruyabilirsiniz. 

Epson Europe'un kıdemli ürün müdürü Nigel Wildman'ın sözleriyle: “Biz fotoğrafları seviyoruz ve insanların fotoğraflarını daha özgürce yazdırabilmelerinin mümkün olması gerektiğini düşünüyoruz. Maliyet genellikle önemli bir engel teşkil ettiğinden, uygun maliyetli yeni kaliteli Parlak Fotoğraf Kağıdı çözümünü çıkardık. Bu çözüm gündelik fotoğraf baskısını çok daha erişilebilir hale getirmeyi sağlayan düşük bir maliyetlerle Epson kalitesinde fotoğraflar sunar.”

Yeni Kaliteli Parlak Fotoğraf Kağıdı Ekim 2016'dan itibaren satışa sunulacaktır.

 


Editöre Notlar

Epson Hakkında

Epson, insanları, nesneleri ve bilgiyi orijinal, etkin, kompakt ve hassas teknolojiler kullanarak birbirine bağlamaya adamış küresel bir teknoloji lideridir. Şirketimiz mürekkep püskürtmeli ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projektörlere, akıllı gözlüklere, duyarlı sistemlere ve endüstriyel robotlara kadar, görsel iletişim, giyilebilirler ve robotik alanlarda inovasyon yönetimi ve müşteri beklentilerini aşmaya odaklanmıştır.

Merkezi Japonya'da bulunan Seiko Epson Corporation şirketinin önderliğindeki Epson Grubu'nun dünya genelindeki 90 şirketinde 67.000'e yakın çalışanı vardır ve çevresel etkiyi azaltmak için sürekli yaptığı çalışmalardan ve faaliyette bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarından gurur duymaktadır.

www.global.epson.com

Epson Europe Hakkında

Amsterdam’da bulunan Epson Europe B.V., Grubun Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrika bölgesindeki genel merkezidir. 1.700 çalışanıyla Epson Avrupa'nın 2015 satışları 1.577 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir. http://www.epson.com.tr

Çevre Vizyonu 2050  

http://eco.epson.com/