2013 EXPO TÜRKİYE ULUSAL SANAT ETKİNLİĞİ’NDE EPSON’U TERCİH ETTİK

EPSON MARKA KALİTESİ BİZE GÜVEN VERİYOR

2013 EXPO TÜRKİYE ULUSAL SANAT ETKİNLİĞİ’NDE EPSON’U TERCİH ETTİK

Projektör segmentinde ağırlıklı olarak Epson ürünlerini tercih ediyor ve öneriyoruz. Epson markasının kalitesi ve güvenilirliği, projektör modellerinin özellikleri, ileri teknolojisi, servis ve yedek parça hizmeti çok iyi ve yüksek.     

Epson’un teknolojisi diğer markalardan daha üstün

Biz PRO AV olarak ev sineması, HI-FI ses ve görüntü sistemleri, Pro Audio&Visual alanlarında çalışıyoruz. Bir müşterimiz evinin ya da iş yerinin bir bölümünü sinema salonuna dönüştürmek isteyebiliyor mesela. Burada sesin yanı sıra görüntü kalitesi çok önemli. Daha çok Epson tercih ediyor ve öneriyoruz. Öncelikle Epson’un teknolojisi diğer markalara göre daha üstün. Bu da ürün özelliklerinde, görüntü kalitesinde ve seyir keyfinde elbette ön plana çıkıyor.

 

Özel projede de Epson projektörlerini kullandık

PRO AV olarak bazen özel projelerde de yer alıyoruz. Mesela 2013 Expo Türkiye Ulusal Sanat Etkinliği de bunlardan biriydi. 10 adet TW-5910 ve 1 adet EB-G5450 ile Mimar Sinan Üniversitesi Tophane-i Amire Sanat Merkezi’nde özel gösterim düzenledik. 3D ev sineması konusu gibi sanatsal gösterimlerde de Epson kalitesi ve teknolojisi çok farklı. Biz de proje için 10 adet TW-5910 ve 1 adet EB-G5450 aldık ve Epson’u tercih ettik.

 

Yüksek kalite, kullanım kolaylığı ve iyi tasarım Epson’da birleşiyor

Epson’un marka kalitesi ve bilinirliği tartışılmaz. Diğer markalara gore de teknolojisi daha yüksek. Ayrıca ürün kullanım kolaylığı, yüksek kalite ve iyi tasarım bir arada. Herhangi bir sorunda satış sonrası servisi ve teknik hizmetleri de iyi ve hızlı. Hem satışını yapıyor, hem kişisel olarak kullanıyor hem de görüntü kalitesi açısından özel projelerde Epson’u tercih ediyoruz.