BİLET VE BAGAJ BANDI YAZICILARINDA THY’NİN TERCİHİ EPSON

OPTİMUM FİYAT, TEKNOLOJİ VE GARANTİ EPSON’DA BİRLEŞİYOR

İhale sürecinde; fiyat, teknolojik özellikler ve garanti kriterlerinin optimum birleşimini Epson sundu ve biz de THY olarak TM-L500A bilet ve bagaj bandı yazıcısını tercih ettik.

EPSON’un hizmet alanı geniş ve teknolojisi yüksek

Epson pek çok alanda faaliyet gösteriyor ve yüksek teknolojiye sahip. Bu durum bizi etkiledi. Ayrıca Türkiye’deki yapılanması sayesinde marka ile doğrudan iletişime geçebilmek, garanti koşulları ve sorunsuz teknik destek alabilecek olmamız da son derece önemli. Fiyat ve kalite optimizasyonunun yanı sıra Epson’un avantaj sunduğu bir diğer konu ise ürün ergonomisi. Hafif ve kolaylıkla taşınabilen modeller tercih sebeplerimizden biri.

Epson TM-L500A yazıcısını öneriyoruz

THY olarak 148 adet Epson TM-L500A aldık. Kalite, fiyat, yüksek teknoloji, garanti, teknik servis ve ürün ergonomisi avantajlarının yanısıra diğer bir konuda da Epson bizi çok etkiledi. THY olarak kendimize özel bir yazılm altyapımız var. Epson, diğer markaların çok daha uzun sürede yaptığı yazılım entegrasyonu kısa sürede hazırlayarak takdirimizi kazandı. Türkiye’de havacılık sektörüne ilk kez girmesine rağmen bunu başarması ayrı bir takdir konusu. Tüm bu sebeplerle Epson’u öneriyoruz.

Ürünler sorunsuz ve tam performansla çalışıyor

Ürünleri alalı henüz 6 ay oldu. Hala cihazlarla alakalı bir arıza dönüşü olmadı. Ürünler tıkır tıkır çalışıyor. Bu dünyada en fazla uçuş destinasyonuna sahip havayolu şirketi olarak bu durum bizi gerçekten mutlu etti. Türkiye’de olsa bir şekilde kısa sürede çözüm bulabiliyorsunuz. Ancak ürünlerimizin farklı ülkelerde arıza yapması müdahale anlamında bizleri zor durumda bırakabiliyor. Umuyorum Epson’la bu uyumlu birliktelik ileriki dönemde de devam eder.

Epson, hafif ve kolaylıkla taşınabilen modelleri ile tercihihimiz