DÜŞÜK İŞLETİM MALİYETİ SEBEBİYLE EPSON’U TERCİH ETTİK

EPSON’DA MALİYET AVANTAJI VE ŞIKLIK BİRARADA

Epson’u tercih etmemizdeki ana sebep düşük işletim maliyeti. Ayrıca, satın aldığımız 20 adet L550 üst yönetim ofislerinde kullanılıyor.
Az yer kaplaması ve şık tasarım bu noktada öne çıkıyor. Epson’un mürekkep tankları yüksek hacimli olduğu için sürekli değişime gerek kalmıyor ve maliyet avantajı sağlıyor.

Maliyet Avantajı ve Şık Tasarım Epson’da Birleşiyor

Epson tanklı yazıcılar bizim için oldukça avantajlı. Her şeyden önce baskı maliyetlerinin çok düşük olması ve dolayısıyla işletim giderlerinin minimumda olması bizler için çok önemli. Tank kapasiteleri yüksek, dolayısıyla alternatiflerdeki sürekli kartuş değişimine gerek kalmıyor. Süreklilik sağlanıyor ve verimlilik artıyor. Ayrıca şık ve ergonomik tasarıma sahipler. Az yer kaplıyorlar ve üst yönetim odalarında kullanılmaları sebebi ile bu bizim adımıza önemli.

Epson Tanklı Yazıcılarda Toplam Sahip Olma Maliyeti Çok Avantajlı

Epson tanklı yazıcılar, ilk alım maliyeti alışılmış inkjet yazıcılardan yüksek olmasına rağmen, uygun kullanım ortamlarında alım fiyatını kısa sürede geri ödeyen bir yapıya sahip. Aynı zamanda sıkça kartuş değiştirmek gibi bir zaafı yok. Yüksek hacimli mürekkep tankı sayesinde hem süreklilik hem de maliyet avantajı sağlıyor. Bu noktada ilk alım maliyetine değil, toplam sahip olma maliyetinin avantajına bakmak en doğrusu. Ayrıca renkli lazer yazıcılar genellikle çok yer kaplıyor ve yönetim ofislerinde istenmeyen bir görüntü oluşturuyor. Epson tanklı yazıcıların ergonomic ve şık tasarımı sayesinde bu sorun da ortadan kalkıyor.

www.cyh.com.tr