EPSON EB-1420Wİ İLE SATIŞLARIMIZ ARTTI

EPSON EB-1420Wİ AKILLI PROJEKTÖR ÇOK ETKİLEYİCİ VE KULLANIŞLI

Bureau Hotel Residence Store satış sunumları için Epson’un sunduğu EB-1420Wİ akıllı projeksiyon modelini tercih ederek satışlarını arttırdı. Otel Sahibi Sayın Murat Mustafa Satı; “Artık tamamen dijital ortamda sunum yapabiliyoruz. Dokunarak projeyi gezebiliyoruz ve müşterilerimiz açısından da çok daha etkileyici oluyor” dedi.

Etkileyici Sunum Avantajı

Epson’un akıllı projeksiyon sisteminin sunumları açısından büyük kolaylık ve avantaj sağladığını belirten Satı; artık masa üzerine serilmesi gereken büyük proje baskılarına ihtiyaç duymadıklarını belirtiyor ve ekliyor: “Ve tabi sunumlarımız artık daha pratik, teknolojik ve prestijli. Tamamen dijital ortamda çalışabiliyoruz ve görsellik açısından da büyük zenginlik katıyor, Epson EB-1420Wİ kullanmamız”.

Güzel Tasarım ve Kolay Kullanım Epson’da

Proje satışında tasarım ve kullanımın çok önemli olduğunu belirten yetkili; güzel tasarım ve kolay kullanımın Epson’un EB-1420Wİ projektör modelinde birleştiğine değiniyor. Ürünün sunduğu avantajlar, tasarımı, kullanımı, teknolojisi düşünüldüğünde fiyatın da oldukça makul olduğunu belirten Satı; “Masanızda, müşterinize dijital ortamda proje sunumu yapabilmek hem büyük rahatlık, hem de prestij” diyor.

www.bureau-residence.com