EPSON İLE BASKI ÇOK AVANTAJLI

EPSON WF-5620 İLE BİRÇOK AVANTAJ SAĞLADIK

Tchibo Türkiye tarafından 60 adet WF-5620 model yazıcı alımı gerçekleştirildi. Tchibo Global IT Uzmanı Samet Güney; “Tchibo birçok farklı ülkede de Epson markalı yazıcılar kullanmakta. Biz de buradan yola çıkarak deneme yaptık ve eski ürünlerimizle karşılaştırdığımızda maliyet, hız ve kalitede çok ciddi avantajlar gördük" dedi.

Yıllık Yüzde 30 Tasarruf Sağladık

Epson yazıcıların sayfa başı baskı maliyet avantajı, uzun vadede neredeyse hiç arızalanmaması, 3 yıl yerinde servis hizmeti, network üzerinden rahatlıkla yönetilebilmesi ve sayaç, printer durumu gibi bilgilerin tek bir yazılım aracılığı ile elde edilebilmesinin kendileri için çok önemli olduğuna değinen Samet Güney sağladıkları tasarrufun da altını çiziyor. Yorumları şu yönde: “Değişimini gerçekleştirdiğimiz eski model yazıcılarımızın sarf malzeme maliyeti ile karşılaştırıldığında, Epson ürünleri firmamıza yılda yüzde 30 oranında maliyet tasarrufu sağladı”.

Inkjet Lazere Göre Avantajlı

Yazıcı söz konusu olduğunda akla ilk gelen markalardan birinin Epson olduğunı belirten Güney; “Epson ile inkjet teknolojisinin lazere göre ortaya koyduğu avantajları çok net yaşıyoruz. Bunun yanısıra, Türkiye’de yedek parça ve sarf malzemesinin çok kolay tedarik edilebilmesi, teknik servis hizmetinin hızlı ve üst kalitede olması da bizler için çok önemli. Epson, 3 yıl yerinde servis hizmeti ile de ekstra avantaj sağlıyor” dedi. 

Perakende Sektörü İçin İdeal

Özelikle perakende sektöründe küçük alanlarda gerçekleştirilen arka ofis işleri için hız, maliyet ve boyut açısından yazıcı tercihinde Epson’u önerdiklerini belirten Güney diyor ki: “Günlük doküman baskısı haricinde küçük oranlı reklam materyallerini ve raf etiketlerini de aynı yazıcıyla alabiliyoruz. Bu önemli bir avantaj. Ayrıca tüm yazıcıların tek bir uygulama üzerinden yönetilerek arıza ve/veya toner seviyesi uyarıları gibi bildirimlerin önceden mail aracılığı ile alınabilmesi Bilgi Teknolojileri departmanımızın hayatını kolaylaştırıyor”.