EPSON ÜRÜNLERİ EKONOMİK, İNOVATİF VE SAĞLIKLI

EPSON İLE TASARRUF SAĞLADIK

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 80 adet Epson M100 alımı gerçekleştirdi. Epson M100’ün performans ve maliyet avantajını görünce lazerden vazgeçtiklerini belirten Satınalma Sorumlusu BIM Yunus Baştemur; “Epson ile tasarruf etmeye başladık, tüketimimiz düştü, depolama işlemlerimiz daha verimli hale geldi” dedi.

Epson’un Orijinal Mürekkebi Sağlıklı

Kendilerinin bir sağlık kurumu olmaları sebebiyle kullandıkları ürünlerin de sağlıklı olmasının ayrıca önemli olduğuna değiniyor Yunus Baştemur. Yorumları şu yönde: “Epson’un orijinal mürekkebi tonere göre çok daha sağlıklı ve bu bizim için önemli. Bunun yanı sıra orijinal sarf malzemesi kullanımıyla minimum arıza ve müdahale sağlıyoruz ki bu da kesintisiz iş akışı yani yüksek verimlilik demek”.

Kalite&Performans Oranı Tatmin Edici

Lazer teknolojisi gibi yerleşik alışkanlıkları değiştirmenin zor olduğunu belirten Baştemur; “Epson orijinal tanklı yazıcının avantajlarını görünce lazere gerek kalmadı. Epson’un yazıcıları kalite ve performans açısından tatmin edici, üstelik tasarruf da sağlıyor. Toplam sahip olma maliyetinde avantaj sağlıyorsunuz. Epson’da ihtiyaca cevap veren bir ürün mutlaka vardır diye düşünüyorum” diyor.

www.adiyamaneah.gov.tr