OFİS BASKISINDA EPSON KALİTESİ

EPSON WF-5620DWF İLE BİRÇOK AVANTAJ SAĞLADIK

LC Waikiki tarafından 440 adet WF-5620DWF model yazıcı alımı gerçekleştirildi. BT Mağaza Destek Süreç Yöneticisi (Yurtiçi) Erdem Ardıç; “Mağaza içi ofislerimizin baskı ihtiyaçlarını karşıladığımız Epson ile mevcut etiket baskılarımıza alternatif çözüm de üretebiliyoruz. Baskıda uygun maliyet ve yüksek kalite önemli” dedi.

Inkjet Lazere Göre Çok Daha Avantajlı

Epson baskı teknolojisiyle ısı aktarımı olmadığı için yapışma sorununu ortadan kaldırdıklarına değiniyor Erdem Ardıç. Yorumları şu yönde: “Mağazalarımızdaki tüm ofis baskı ihtiyaçlarımızı aynı makineden karşılıyoruz, indirim kampanyalarımızdaki etiketleri yazdırmakta da alternatif sağlamış oluyoruz. Epson inkjet yazıcılarla baskılar çok yüksek kalitede çıkıyor. Ayrıca maliyet avantajıyla büyük tasarruf söz konusu. Ürünlerin çok fonksiyonlu olması da ayrı bir kazanç. Inkjet lazere göre çok daha avantajlı”.

Yazılım Sayesindeki Raporlama Önemli

Epson’un Device Admin yazılımının kontrol bazındaki önemini vurgulayan Ardıç; “Bu özel yazılım hangi mağazamızda ne kadar baskı alınmış, ne miktarda fotokopi ve faks çekilmiş, ne kadar tarama yapılmış gibi tüm rakamsal verileri bize sağlıyor ki bunun önemi tartışılmaz” dedi.

Yerinde Servis Kalitesi

Epson’un satış sonrası hizmet kalitesine de vurgu yapan Ardıç diyor ki: “İlk satın alma ve toplam sahip olma maliyeti elbette çok önemli. Epson ürünleriyle yüksek baskı kalitesini düşük maliyetle sağlıyoruz. Satış sonrası hizmetlerin de bir bu kadar önemli olduğu kanısındayız. Türkiye’nin 77 ilindeki 437 LC Waikiki mağazası dikkate alındığında, Epson’un yerinde teknik servis hizmeti iş akışının verimliliğine büyük katma değer sağlıyor.”

www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR