PASSBOOK PRINTER’DA, EN UYGUN CİHAZ, SARF MALZEME VE YEDEK PARÇA EPSON’DA

EPSON, FİYAT, KALİTE VE TEKNİK SERVİS AÇISINDAN AVANTAJLI

Türkiye Finans Katılım Bankası olarak Epson PLQ-20 Passbook yazıcılar ve muhtelif modellerde projeksyon cihazları kullanıyoruz. Tercihimizde; en uygun cihaz, sarf malzeme ve yedek parça teklifinin verilmesi ve verilen yazıcıların Türkiye çapında teknik servis hizmetinin isteklerimiz doğrultusunda sağlanması önemli bir etken oldu.

EPSON’U TAVSİYE EDİYORUZ.

Cihazların kaliteli, sarf malzemelerinin uygun, servis ağının geniş ve servis sorunlarının kısa sürede çözülmesi konularına tüm kurumların dikkat etmelerini öneririz. Ayrıca bu sebeplerden de Epson’u tüm kurumlara tavsiye ederiz. İhtiyaçlarımız doğrultusunda diğer Epson ürün grupları ile çalışma isteğimiz devam etmektedir.

Ana ürün, sarf malzeme ve yedek parçada kalite ve fiyat önemli

Passbook Printer tarafında en uygun cihaz, sarf malzeme ve yedek parça teklifini bize Epson sundu. Ayrıca verilen yazıcıların Türkiye çapında  teknik servis hizmetinin isteklerimiz doğrultusunda sağlanması önemli bir etken oldu. Projeksiyon tarafında ise ürünlerin kalitesinin yüksek olması, geniş servis ağı, uygun sarf/yedek parça fiyatları ve firmamıza özel fiyat çalışması yapılması tercih etme sebeplerimizde önemli rol oynadı.