REKLAMCILIKTA EPSON SURECOLOR SC-S50610

EPSON BASKI KAFASINDA LİDER

Referansları arasında LC WAIKIKI, DeFacto gibi öncü kurumların yer aldığı Senkron Reklam özellikle dış mekan dijital baskı üzerine çalışıyor. Senkron Reklam’ın tercihi Epson SC-S50610 model yazıcı oldu. “Epson markasının kafa teknolojisinde dünya lideri olduğunu biliyoruz” diye açıklıyorlar.

Kalite ve Hız Epson’da Birleşiyor

Çalıştıkları kurumlara bağlı olarak sezonların çok hızlı değişmesiyle iş süreçlerinin de oldukça süratli olması gerektiğinin altını çiziyor Senkron Reklam Satın Alma Müdürü İlhan Yurt. Yorumları şu yönde: "Epson ürünleri işletmemizin baskı kalitesini üst düzeye çıkarmıştır, ancak bununla birlikte sezonlarımızın çok kısa süreli olmasından dolayı hız problemİ yaşamaktayız. Makinelerin daha hızlı olması bizim için çok önemli. Yüksek baskı kalitesi ve hız Epson’da birleşiyor”.

Açık Hava Kullanımında Epson’u Öneriyor

Senkron Reklam SC-S50610’u dış mekan baskı amaçlı kullanıyor ve bu ihtiyaca yönelik arayışı olan tüm kurumlara öneriyor. Ürünlerin işlevselliği ve baskı kalitesiyle süratinin yanı sıra Epson’un Türkiye yapılanmasının sağlam ve güvenilir olmasının da altını çiziyorlar.

www.senkronreklam.com.tr