Yüksek kaliteli baskı en yüksek diş dental hassasiyeti destekler

Epson L800, gelişmiş dental görüntüleme teknolojisini destekler

Yüksek kaliteli baskı en yüksek diş dental hassasiyeti destekler

Skopje'deki (Makedonya) Dr. Afrim 3D Dental Görüntüleme Kliniği bölgede, CBCT teknolojisi öncülerinden biridir. Epson L800 günlük çalışma hayatının tam bir parçası haline gelmiştir.
Kullanıcı dostu ve kontrolü kolay bir yazıcıdır, yüksek çözünürlüklü baskıları kritik dental tarama çıktıları için gereken ekstra kaliteyi sağlar.

Herkes kazanır

Dental radyolojideki küresel trendleri izleyen, Makedonya Cumhuriyeti Skopje'de bulunan Dr. Afrim 3D Dental Görüntüleme Kliniği son zamanlarda 3D görüntüleme, 3D fotoğraf, dijital 2D panoramik görüntü ve sefalometri özellikleri içeren, bir Planmeca ProMax 3D Mid® hepsi bir arada CBCT (Koni Işınlı Bilgisayarlı Tomografi) satın aldı.
Bu cihaz pek çok teşhis ihtiyacına aynı anda cevap verebiliyor: örn. İmplantoloji, endodonti, peridonti, ortodonti, dental ve maksillofasiyal cerrahi ve TMJ analizi.

İş arkadaşlarının ve hastaların beklentilerini karşılamak, yüksek kalite ve düşük işletme maliyeti kriterleri Dr. Afrim için uygun yazıcıyı bulmayı zorunlu kılmış.
Her iki kriter de Epson L800 altı renkli mürekkep tankı sistemli yazıcı tarafından karşılanıyor.

Uygun fiyata çok çeşitli mevcut baskı formatı

Klinik baş hekimi Dr. Afrim İslami; "İş yerim için donanım alırken göz önüne aldığım iki konu kalite ve fiyat." diyor.
İslami; "Baskı çözümleri hakkında yaptığım araştırma sırasında benim için en önemli konu, mümkün olan en yüksek baskı çözünürlüğü ve en düşük mürekkep ve kağıt maliyetiydi." diyor.
Epson'un Makedonya'daki yetkili distribütörü bir haftalık deneme süresi için bir L800 temin etti. Dr. İslami'nin aradığı çözümün bu olduğu daha birinci gün belli olmuştu.
Epson L800 Dr. İslami'nin fiyat ve özellikler açısından tüm ihtiyaçlarını karşıladı.

Listenin en iyisi

"Seçimimizden çok memnunum. İş arkadaşlarım ve hastalarımız da memnun, çünkü yüksek kaliteli profesyonel baskılara çok düşük maliyetle ulaşıyorlar", diyor Dr. İslami.
Bu çalışma sırasında Dr. İslami farklı üreticilerin yazıcılarını da kullandı, şimdiyse Epson L800'ün listenin en iyisi olduğunu söylüyor.