BAĞIMSIZ YAZILIM SATICILARI (ISV) TOPLULUĞU

TM-AKILLI YAZICILAR İÇİN

POS baskısında dünyaca tanınan Epson, tablet tabanlı perakende satış ve konuk ağırlama işletmeleri için tasarlanan TM-Akıllı termal makbuz yazıcılarıyla piyasada devrim yaratıyor.

Bu cihazlar işlemleri modernize etmeye, alandan tasarruf etmeye ve sürücüsüz baskıyla maliyetleri azaltmaya yardım ediyor. TM-Akıllı aygıtların sunduğu web merkezli işlemler ve işlevlerden yararlanmak için perakendecilerin doğru uygulamaya sahip olması gerekiyor; işte bu yüzden Epson bir Bağımsız Yazılım Satıcıları (ISV) topluluğu geliştirdi.

Epson
Güvenilir marka
Mobility
HAREKETLİLİĞİ DESTEKLEMEK
Flexibility
ESNEKLİK
Retail
PERAKENDE İÇİN TASARLANMIŞTIR
Bridge to the future
GELECEĞE KÖPRÜDÜR

UYGULAMANIZI TANITMAK Mı İSTİYORSUNUZ?

Topluluğun bir parçası olmak için uygulamanızın Epson tarafından onaylanması gerekir. Lütfen başvurmak için bilgilerinizi kaydedin.

UYGULAMANIZI KAYDEDİN

EPSON ISV TOPLULUĞUNUN AVANTAJLARI NELERDİR?

Epson ISV topluluğuna kaydolarak avantajlarından nasıl faydalanabileceğinize bakın

AVANTAJLAR

SATIŞ NOKTASINDA VERİMLİLİĞİ ARTTIRIN

İŞ YAPMA TARZINIZI DEĞİŞTİRİYOR

Cadde üzerindeki mağazaların iki sorunla karşı karşıya kaldıklarını biliyoruz: müşteri harcamalarının düşüklüğü ile çevrimiçi harcamaların artması. Bu soruna eğilmek için perakendeciler, daha fazla alışveriş tutkununu çekmenin ve daha da önemlisi daha fazla harcamalarını sağlamanın yollarını arıyor.

Araştırmalar, mağazaların %75'inin, daha fazla müşteri çekmek amacıyla önümüzdeki 5 yıl içinde bulut tabanlı POS cihazlarını benimseyeceğini gösteriyor¹. Bunun nedeni, birçok şeyin yanı sıra BT sistemlerinin esnekliğini arttıracak olmasıdır.

Perakende ortamda yeni teknolojilerin kullanılması, ISV'lere mağazadaki müşteri deneyiminin iyileştirilmesine yardımcı olacak fırsatlar sağlamıştır. Mağaza çalışanları artık mağazanın içinde dolaşan müşterilerin satın alma alışkanlıklarını etkileyebilmektedir. Bu kişiler işlemleri gerçekleştirebilir, el cihazlarıyla özelleştirilmiş bilgiler sağlayabilir ve daha fazla müşteri etkileşimi ve çapraz satış fırsatı sağlamak ve kuyrukta bekleme süresini kısaltmak için faturaları uzaktan basabilirler. Web tabanlı POS sistemleri ayrıca, klasik yöntemlere kıyasla kurulumu çok daha ekonomiktir ve daha hızlı yükseltilebilir. Bunlar, rekabette önde olmanıza yardımcı olacak tüm önemli özelliklere sahiptir.

  • Mobility Hareketlilik - Tablet bilgisayarların ve diğer mobil cihazların kullanımıyla, daha iyi bir müşteri deneyimi sunmak için müşterilere sunulan hizmeti kasanın ötesine taşıyarak geliştirebilirsiniz.
  • Designed for the cloud Esneklik - Sürücüsüz akıllı yazıcılarımızla doğrudan akıllı cihazlardan fiş yazdırın.
  • Energy Efficient Enerji verimliliği - POS terminali gerektirmediğinden, donanımınızı azaltarak enerji maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.
  • Cost-effective Uygun maliyetlidir - Hepsi bir arada tasarım donanım miktarını azaltır ve hizmet ile bakım maliyetlerinizi düşürür.

EPSON’UN TM-AKILLI CİHAZLAR SERİSİNİ GÖRÜNTÜLEYİN

POS baskısında dünyaca tanınan küresel bir lider olan Epson, TM-akıllı ürünlerden faydalanabilen geniş bir uygulama yelpazesiyle piyasada devrim yaratıyor. POS uygulaması ister web tabanlı, ister uygulama tabanlı veya isterse de masaüstü tabanlı olsun, bu cihazlar işlemleri modernize etmeye, alandan tasarruf etmeye ve sürücüsüz baskıyla maliyetleri azaltmaya yardım ediyor. Tüm akıllı ürünler serisini görmek için tıklayın.

ÜRÜN SERİSİNİ GÖRÜNTÜLEYİN

VIEW EPSON’S RANGE OF TM-INTELLIGENT DEVICES

EPSON GELİŞTİRİCİ KONFERANSI: PERAKENDE SEKTÖRÜNÜ DÖNÜŞTÜRÜYOR

30 Eylül - 1 Ekim tarihlerinde Anvers'te gerçekleştirilen Epson Geliştirici Açılış Konferansı, 140'ın üzerinde Entegre Yazılım Satıcısını ve Katma Değerli Satıcıyı, ürünlere getirilen son yeniliklerle ilgili fikirlerini paylaşmak ve düşünce liderliğini teşvik etmek üzere bir araya getirdi.

DAHA FAZLA OKU

Epson Developer Conference: evolving the retail sector

İLETİŞİM

ISV hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen seçin

Aşağıdaki ürünlerle ilgileniyorum
(lütfen geçerli olanların tamamını işaretleyin)::