KAPATIN

ŞAMPİYON MARKALAR

Epson’un Mercedes-AMG Petronas Motorsport Ekibi ile ortaklığı, durmak bilmeden yenilikçilik, global liderlik ve yüksek kaliteli ürünler yaratmaya kendini adamış iki markanın birleşmesidir.

Play
EPSON and MERCEDES AMG PETRONAS

Dünya Şampiyonu unvanına sahip Mercedes-AMG Petronas Motorsport, 2017 Formula One™ sezonunda başarılı olmak için kararlı bir şekilde vitesini yükseltmiştir. 2017 sezonunda göreceğimiz sadece Şampiyon olarak geri dönüşleri değil, aynı zamanda Epson'un ekibe inkjet yazıcılar, tarayıcılar, 3LCD projektörler, akıllı gözlükler ve sağlığa/spora duyarlı ürünleri içeren giyilebilir cihazlardaki uzmanlığını sunmaya devam etmesi olacaktır.
Mercedes-AMG Petronas Motorsport üç kez Dünya Şampiyonu olan Lewis Hamilton ve ekibin yeni üyesi Valtteri Bottas ile Formula One™’ nın en iddialı takımlarından biridir.

ORTAKLIK VE SİNERJİ

Global ortaklık, durmak bilmeden yenilikçilik, global liderlik konumlarının elde edilmesi ve dünyanın her yerinden paydaşları duygusal anlamda buluşturacak ürünler yaratmaya kendini adamış iki markanın birleşmesidir. Ayrıca sadece bu iki kurumu büyük bir sinerjiyle bir araya getirmekle kalmamış aynı zamanda çevresel etkiyi en aza indirme arzusunu paylaşan iki markayı birleştirmiştir.

Formula One racing car

Örneğin Epson, kısmen üretim süreçlerinin ve kullanımdaki ürünlerinin çevreye etkisini azaltarak 2050'ye kadar şimdiki ve gelecekteki operasyonlarının çevresel etkisine karşılık CO2 salınımını %90 oranında azaltmayı hedeflemektedir. Birçok yenilik Mercedes-AMG Petronas Motorsport'ın, öncelerine göre yakıt açısından %30 daha verimli olan Mercedes-AMG Petronas Motorsport F1 W05 Hibrit yarış otomobilini geliştirmesine olanak tanımış ve ayrıca S 500 Soketli Hibrit ve diğer Mercedes-Benz otomobilleriyle gerçek hayatta fayda sağlamıştır.
Teknoloji ve motor sporları dünyası büyük bir hızla gelişirken Epson ve Mercedes-AMG Petronas Motorsport'ın global ortaklığı da geride kalmayacaktır.

YAKIN VE KİŞİSEL KALIN

Mercedes-AMG Petronas Motorsport Ekibi
Takım Sürücüsü ve
3 kez Dünya Şampiyonu

MERCEDES-AMG PETRONAS MOTORSPORT EKIBI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

2017 Sezonu Yarış Takvimi

Burada 2017 Formula One™ sezonuyla ilgili tüm önemli tarihler, saatler ve mekanları bulabilirsiniz.

Mercedes-AMG Petronas Motorsport'ın içinde

Mercedes-AMG Petronas Motorsport Ekibi hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Burada ekiple ilgili bütün bilgileri, geçmişini ve geleceğe dair planlarını bulabilirsiniz. Ekipten haberdar olmak için kullanabileceğiniz farklı kanalları keşfedin.

Hazır – Ayarla – Başla!

Resmi Formula One™ web sitesini ziyaret edin ve tüm katılımcı ekipler, yarış pistleri ve önemli tarihleri tek bir bakışta görün. Tek bir tıkla bilet satın alın ve en yeni haberleri edinin.

    Bu web sitesi resmi bir site değildir ayrıca Formula One grup şirketleri ile herhangi bir ilişkisi de yoktur. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX ve ilgili markalar Formula One Licensing B.V. tescilli markalarıdır