Bright White Inkjet Paper - A4 - 500 yaprak

Parlak Beyaz Ink Jet Kağıt
Daha kalın ve parlak bu kağıtla çalışmalarınızın farkını ortaya koyun. Günlük ofis kullanımı için uygun olan 90 gsm bu kağıt, işlerinize dikkatleri çeken radiant (ışıltılı) beyaz bir görünüm verecektir. Bir kağıtttan bekleneni gerçekleştirmekle kalmayıp aynı zamanda güvenilir bir performans ve çalışma için tasarlandığından sorunsuz baskının keyfini çıkarabilirsiniz.
SKU: C13S041749
Bright White Inkjet Paper - A4 - 500 yaprak
Genel Bakış

Genel Bakış

Bir etki yaratın

Parlak Beyaz Ink Jet Kağıdımız, stil ve özelliği güzel bir şekilde bir araya getirir. 90 gsm oluşuyla uygun maliyetli olan bu kağıt, aynı zamanda harika bir his de veren radiant (ışıltılı) beyaz bir görünüm sağlar. Kalınlığı, her iki yüzeye baskı almayı elverişli hale getirerek kağıt tasarrufu yapmanıza ve maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olur. Bu kağıdın, özgeçmişlerden özel proje ödevlerine ve iş sunumlarına kadar, canlı ve net metinler ile hassas ve keskin grafikler üreteceğinden emin olabilirsiniz.

Epson yazıcıları için optimize edilmiştir

Epson mürekkepleri ve kağıtları, her seferinde en iyi sonuçları elde etmek için Epson yazıcılarla uyum içinde çalışmak üzere geliştirilmiştir.

Tüm yazıcılara uygun

Kağıtlarımız, diğer üreticilerin yazıcıları ve mürekkepleri ile kullanıldığında da mükemmel sonuçlar verir, böylece herkes Epson'un uzmanlığından faydalanabilecektir.

Uyumluluk

Uyumlu Ana Birimler

Aşağıdaki modeller, bu aralıktaki bir veya daha fazla ürün ile uyumludur. Daha fazla ayrıntı için lütfen aşağıdaki bağlantılara veya ürününüzün kılavuzuna bakın.