Double-Sided Photo Quality Inkjet Paper - A4 - 50 Sheets

Fotoğraf Kalitesinde Ink Jet Kağıt
Tek taraflı Fotoğraf Kalitesinde Ink Jet kağıdımızla tüm dikkatleri üzerinize çekin. Bu mat kağıt, özel belgeleriniz için görüntüleri belirgin bir şekilde ortaya çıkaran harika bir baz sağlar. İster bir müşteri için önemli bir belge isterseniz bir okul projesi hazırlıyor olun, şık ve zarif bu kağıt renkli görüntüler ve canlı, net metinler üretecek şekilde tasarlanmıştır.
SKU: C13S400059
Double-Sided Photo Quality Inkjet Paper - A4 - 50 Sheets
Genel Bakış

Genel Bakış

Kaliteli sonuçlar

İz bırakmak istiyorsanız, bu tek taraflı, mat, beyaz, 102 gsm Fotoğraf Kalitesinde Ink Jet Kağıt en uygun çözümü sunar. Canlı ve net metinler üretirken aynı zamanda zengin ayrıntılara sahip ve yüksek çözünürlüklü renkli görüntüleri en iyi şekilde üretmek üzere tasarlandı. Özel raporlar, okul projeleri, sertifikalar ve daha fazlası için bu kağıda güvenebilirsiniz.

Epson yazıcıları için optimize edilmiştir

Epson mürekkepleri ve kağıtları, her seferinde en iyi sonuçları elde etmek için Epson yazıcılarla uyum içinde çalışmak üzere geliştirilmiştir.

Tüm yazıcılara uygun

Kağıtlarımız, diğer üreticilerin yazıcıları ve mürekkepleri ile kullanıldığında da mükemmel sonuçlar verir, böylece herkes Epson'un uzmanlığından faydalanabilecektir.

Uyumluluk

Uyumlu Ana Birimler

Aşağıdaki modeller, bu aralıktaki bir veya daha fazla ürün ile uyumludur. Daha fazla ayrıntı için lütfen aşağıdaki bağlantılara veya ürününüzün kılavuzuna bakın.