Premium Semigloss Photo Paper, 16,5" x 30,5 m, 160g/m2

Premium Semigloss Photo Paper (250) (yarı parlak fotoğraf kâğıdı), mükemmel son kat ve yüzey dengesiyle, profesyonel dijital fotoğrafçılara, sergilenmeye uygun kalitede baskı imkânı sunar. Hemen kuruyan bu kâğıt, portreden manzara resmine kadar, geleneksel gümüş halojenür malzemelerle boy ölçüşen, canlı ve gerçek gibi duran resimler elde edilmesini sağlar.
SKU: C13S042075
Premium Semigloss Photo Paper, 16,5" x 30,5 m, 160g/m2
Genel Bakış

Genel Bakış

Epson Semigloss Photo Paper (250) (yarı parlak fotoğraf kâğıdı), gerçekçi fotoğrafik röprodüksiyonlar için maksimum renk kapsamına ve yüksek D-Max değerine sahip, son derece doygun renklerde fotoğraf baskısı sunar. 265 mikron sentetik kaplamalı tabanı, baskılarda fotoğraf görünümü elde edilmesini sağlar ve kâğıdın dalga yapmasını önler. Tüm Epson mürekkepleriyle kullanım için idealdir.Epson'ın yenilikçi tüm malzemelerinde olduğu gibi, bu kâğıt da size mümkün olan en yüksek çözünürlüğü ve renk doygunluğunu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Epson, her zaman olduğu gibi, Epson kalitesini garanti eder.Genel Özellikler- Canlı renk röprodüksiyonları için en geniş renk paletini sunar- Canlı gibi duran gerçekçi fotoğraf baskıları için reçine kaplamalı kâğıt- Yarı parlak yüzey- En yüksek kalitedeki çıktılar için, genişletilmiş 2880 dpi baskı- Hemen kuruyarak diğer işlemleri kolaylaştırır (sadece Epson mürekkepleriyle kullanıldığında)- UltraChrome™ mürekkeple uyumludur- Uzun ömürlü ve fotoğrafik görünümlü baskılar için 265 mikron kalınlık

Uyumluluk

Uyumlu Ana Birimler

Aşağıdaki modeller, bu aralıktaki bir veya daha fazla ürün ile uyumludur. Daha fazla ayrıntı için lütfen aşağıdaki bağlantılara veya ürününüzün kılavuzuna bakın.