Crystal Clear Film for Epson 17" x 30.5m (for SP WT7900)

Epson'ın CrystalClear™ filmi, özellikle Epson Stylus Pro WT7900 ile kullanılmak üzere tasarlanmış bir şeffaf filmdir. Epson'ın beyaz mürekkebiyle mükemmel şekilde uyum sağlayan CrystalClear™, özel prova baskı uygulamaları için mükemmel bir üründür. Epson'ın ClearProof® filmiyle birlikte, daha ekonomik baskı sağlayan CrystalClear film, uygulama prova baskısı ve taslak/özel prova baskısı gibi uygulamalar için kullanılan malzeme yelpazesini tamamlar.
SKU: C13S045151
Crystal Clear Film for Epson 17" x 30.5m (for SP WT7900)
Genel Bakış

Genel Bakış

CrystalClear™ kaplama, C, LC, M, LM, S, T, Y, K Ultrachrome HDR mürekkeplerle SP WT7900'de kullanılan beyaz mürekkeple en iyi baskı sonuçlarını verir.<br /><br />Bu teknoloji, ambalaj sektöründeki etiket prova baskısı gibi uygulamalarda, taslak tasarımlarını, eski prova baskı yöntemlerine oranla çok daha düşük maliyetle basmanıza olanak tanır.<br /><br />İster (önce beyaz sonra diğer renklerin basıldığı) iyi baskı modunda, ister (beyazın son renk olarak basıldığı, baskılı olmayan taraftan) ters modda baskı yapın, 114µ kalınlığındaki bu polyester film, yüksek kalitede sonuçlar elde etmenizi sağlar.<br /><br />Ürün, 100 fit (30,5 m) uzunlukta 17 inç (432 mm) ve 24 inç (610 mm) rulolar halinde sunulur.<br /><br />Yazıcıya uygun şekilde besleme sağlamak için 30µ kalınlığında ayırma bandıyla desteklenir.<br /><br />Epson'ın yenilikçi tüm malzemelerinde olduğu gibi, bu kâğıt da size mümkün olan en yüksek çözünürlüğü ve renk doygunluğunu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu taşıyıcı malzeme, tanınmış taslak baskı yazılımcıları tarafından desteklenmektedir. Epson sarf malzemelerinde, her zaman olduğu gibi Epson kalitesi garanti edilir.

Seri Modelleri

Serideki Diğer Ürünler

Ürün
Uyumluluk

Uyumlu Ana Birimler

Aşağıdaki modeller, bu aralıktaki bir veya daha fazla ürün ile uyumludur. Daha fazla ayrıntı için lütfen aşağıdaki bağlantılara veya ürününüzün kılavuzuna bakın.