Doubleweight Matte Paper Roll, 24" x 25 m, 180g/m2

Uygun maliyetli ve ağır bir kâğıt olan Doubleweight Matte Paper (çift ağırlıklı mat kâğıt), Epson Pro Stylus serisi büyük formatlı yazıcılarda basılacak yüksek kalitedeki işler için mükemmel çözümdür. Reklamlar, sanatsal baskılar, fotoğraflar, profesyonel planlar, mahkeme resimleri, provalar, levhalar ve posterler, uygulamalar arasındadır.
SKU: C13S041385
Doubleweight Matte Paper Roll, 24" x 25 m, 180g/m2
Genel Bakış

Genel Bakış

Yüksek çözünürlük gerektiren işleriniz için uygun maliyetli bir alternatif sunan bu kâğıt hem boya bazlı hem de pigmentli mürekkepler için uygundur. Mürekkep çabuk kuruduğundan işlemleri kolaylaştırır, ayrıca laminasyon kolaylığı sağlayarak parlak bir yüzey elde edilmesine ve yüzeyin neme ve ışığa karşı korunmasına olanak tanır .Epson'ın yenilikçi tüm malzemelerinde olduğu gibi, bu kâğıt da size mümkün olan en yüksek çözünürlüğü ve renk doygunluğunu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Epson'ın yazıcı sürücüsü yazılımı, sayfalarda kullanılacak olan mürekkep miktarını kullanılan kâğıda göre optimum şekilde ayarlar. Epson sarf malzemelerinde, her zaman olduğu gibi Epson kalitesi garanti edilir. Akrilik malzemenin üzerine Diasec™ işlemiyle yapıştırıldığında Doubleweight Matte Paper (çift ağırlıklı mat kâğıt), Digigraphie sertifikalı bir malzemedir.

Uyumluluk

Uyumlu Ana Birimler

Aşağıdaki modeller, bu aralıktaki bir veya daha fazla ürün ile uyumludur. Daha fazla ayrıntı için lütfen aşağıdaki bağlantılara veya ürününüzün kılavuzuna bakın.