Enhanced Matte Paper Roll, 64" x 30,5 m, 189g/m2

Bu ağır kâğıt mat yüzeyi ve yansıma ışığını özellikle vurgulayan açık beyaz bazı ile gerçekten fotoğraf etkisi yaratır. Geniş renk paleti sayesinde, 1440 dpi'lık, hemen kuruyan, renkli röprodüksiyon baskıları elde etmenizi sağlar.
SKU: C13S042135
Enhanced Matte Paper Roll, 64" x 30,5 m, 189g/m2
Genel Bakış

Genel Bakış

Epson Enhanced Matte Paper (geliştirilmiş mat kâğıt), düz, mat yüzey gerektiren fotoğraflar için ideal bir çözümdür. Bu açık beyaz kâğıt, saten bir doku gerektirmeyen resimler için mükemmeldir. Detaylardaki gölge ve parlak noktalar korunurken son derece doygun renklerde resimler elde edilmesini sağlar. Esas olarak Epson Ultra Chrome ve DuraBrite mürekkepleriyle kullanılmak üzere tasarlanmış olmakla birlikte, çok yönlü kullanıma uygun bu kâğıt, boyalı mürekkeplerle de kullanılabilir. Gerek hobi gerekse profesyonel fotoğrafçı ve dijital grafik sanatçıları, mükemmel bir malzeme çözümü olarak Epson Enhanced Matte Paper'ı (geliştirilmiş mat kâğıt) projelerinde kullanacaklardır.

Seri Modelleri

Serideki Diğer Ürünler

Ürün
Uyumluluk

Uyumlu Ana Birimler

Aşağıdaki modeller, bu aralıktaki bir veya daha fazla ürün ile uyumludur. Daha fazla ayrıntı için lütfen aşağıdaki bağlantılara veya ürününüzün kılavuzuna bakın.