Iron-on-Transfer Paper - A4 - 10 yaprak

Iron-on Cool Peel Transfer Kağıdı
Bir şeyler yapmak eğlencelidir - insanları bir araya getirir ve tamamen benzersiz bir şey yaratmanızı sağlar. Kullanımı kolay A4, Iron-on transfer kağıdımızla, sanatçı tarafınızı en az karmaşa ve çabayla açığa çıkarabilirsiniz. Kişiye özel tişörtler, çantalar, penye eşofman üstleri ve benzeri çok daha fazla ürün için harika bir seçim.
SKU: C13S041154
Iron-on-Transfer Paper - A4 - 10 yaprak
Genel Bakış

Genel Bakış

Yaratıcı kişiselleştirme

Kullanımı kolay Iron-on transfer kağıdımız ile yaratıcılığınızı serbest bırakın. Bu transfer kağıdını açık renkli pamuklu malzemeye sahip hemen hemen her ürünün üzerine ütüleyerek fotoğraf, grafik ve metinlere hayat verin. Aileniz için kişiselleştirilmiş hediyeler, tişörtler ya da üzerinde kendi sloganınızın olduğu çantalar hazırlayabilirsiniz; seçim sizin.

Fotoğraf baskısında kağıt ve mürekkebin ortaklığı

Epson'un kağıt ve mürekkeplerini bir arada kullandığınızda ortaya çıkacak canlı renklerin, güzel tonların ve inanılmaz ayrıntıların keyfini çıkarın. Bu kağıt, mümkün olan en iyi kaliteyi sunmak için özel olarak Epson mürekkep ve yazıcıları ile çalışmak üzere geliştirilmiştir.

Tüm yazıcılara uygun

Kağıtlarımız, diğer üreticilerin yazıcıları ve mürekkepleri ile kullanıldığında da mükemmel sonuçlar verir, böylece herkes Epson'un uzmanlığından faydalanabilecektir.

Uyumluluk

Uyumlu Ana Birimler