SKU: C13S041315
Genel Bakış

Genel Bakış

Resmi tamamlayın

Kötü kaliteli fotoğraf kağıtlarının sizi engellemesine izin vermeyin. Bu Premium Parlak Fotoğraf Kağıdı ile fotoğraflarınızın gerçek güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz. Destansı manzaralardan aileyle geçirilen kıymetli anlara kadar, bu üstün, yüksek kaliteli fotoğraf kağıdı ideal son rötuşu sunar. Bu reçine kaplı kağıt sadece özel bir görünüme sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda 255 gsm ağırlığıyla yüksek kalite hissini de verir.

En iyi ortaklık

Epson’ın kağıtlarını ve mürekkeplerini bir araya getirerek canlı renklere, güzel tonlara ve inanılmaz ayrıntılara sahip lekeye ve suya karşı dayanıklı fotoğraflar elde edin. Bu kağıt, mümkün olan en iyi kaliteyi sunmak üzere Epson’ın mürekkep ve yazıcılarıyla kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Yani, doğal renkler, yumuşak geçişler, gerçekçi cilt tonları ve daha fazlasıyla her şey anımsadığınız gibi olacak.

Gelecek yıllar için fotoğraflarınıza değer verin

Fotoğraflar kısacık bir anı yakalıyor olabilir. Ancak, bu kağıtların, yazıcılarımız ve mürekkeplerimizle birlikte kullanıldığında uzun ömürlü bir çözüm sunmak üzere tasarlanıp test edildiği konusunda içiniz rahat olsun.

Her yazıcı için mükemmel

Kağıtlarımız diğer üreticilerin yazıcı ve mürekkepleriyle mükemmel sonuçlar üretir. Böylece herkes Epson'ın uzmanlığından faydalanabilir.

Uyumlu Ana Birimler

Aşağıdaki modeller, bu aralıktaki bir veya daha fazla ürün ile uyumludur. Daha fazla ayrıntı için lütfen aşağıdaki bağlantılara veya ürününüzün kılavuzuna bakın.