Premium Semimatte Photo Paper Roll, 24" x 30,5 m, 260g/m2

Reçine kaplamalı, yarı mat (mat parlamalı) kâğıt, gerçekçi fotoğraf baskıları elde edilmesini sağlar. 254 µm kalınlıktaki ve mümkün olan en geniş renk paletine ve uzun ömürlü fotoğrafik yüzeye sahip olan bu kâğıt, canlı renklerde röprodüksiyonlar elde edilmesini sağlar. Hemen kurur.
SKU: C13S042150
Premium Semimatte Photo Paper Roll, 24" x 30,5 m, 260g/m2
Genel Bakış

Genel Bakış

Epson Premium Semimatte Photo Paper 260g/m², profesyonel fotoğrafçılara ve grafikerlere, reçine kaplamalı fotoğraf kâğıdıyla ek bir seçenek sunar. Yüksek çözünürlükte ve renk doygunluğundaki resimler artık, zarif ve sade, yarı mat yüzeyde sunulabilir. Mürekkep dağılması önlenir ve sunum kalitesi optimize edilir.254 µm kalınlığa ve çok geniş bir renk paletine sahip olması sayesinde zor beğenen fotoğrafçıların favorilerindendir. Hemen kuruması ve dalga yapmaması, son ürünün kullanımını, işlenmesini ve sergilenmesini kolaylaştırır. Maksimum renk paletiyle doygun renkler verir ve yüksek D-Max değeriyle gerçekçi fotoğrafik görüntüler sunar.Epson'ın yenilikçi tüm malzemelerinde olduğu gibi, bu kâğıt da size mümkün olan en yüksek çözünürlüğü ve renk doygunluğunu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Epson, her zaman olduğu gibi, Epson kalitesini garanti eder.

Uyumluluk

Uyumlu Ana Birimler

Aşağıdaki modeller, bu aralıktaki bir veya daha fazla ürün ile uyumludur. Daha fazla ayrıntı için lütfen aşağıdaki bağlantılara veya ürününüzün kılavuzuna bakın.