Self-Adhesive Photo Paper - A4 - 10 yaprak

Fotoğraf Kalitesinde Kendinden Yapışkanlı Kağıtlar
İşlerinizi sorunsuz bir şekilde organize etmenizi sağlayan bir çözüm - Epson'dan Fotoğraf Kalitesinde Kendinden Yapışkanlı Kağıtlar. Bu kullanımı kolay kağıtlar, okul defterleri için kılıflar ve ofisler için özelleştirilmiş etiketler oluşturmak gibi çeşitli görevler için idealdir.
SKU: C13S041106
Self-Adhesive Photo Paper - A4 - 10 yaprak
Genel Bakış

Genel Bakış

Şık ve güçlü

Kendinden yapışkanlı kağıdın ne kadar şık, net ve güçlü olduğunu gördükten sonra stick yapıştırıcılara sırt çevireceğinizden emin olabilirsiniz. Okul kitapları için dayanıklı ve benzersiz kılıflar ile evinizi veya ofisinizi düzenli tutmak için özelleştirilmiş etiketler yapmak için mükemmeldir. Alternatif olarak, yaratıcı iseniz bu A4 sayfayı, kesilip hemen her şeye uygulanabilecek çıkartmalar oluşturmak için boş bir kanvas olarak da kullanabilirsiniz.

Fotoğraf baskısında kağıt ve mürekkebin ortaklığı

Epson'un kağıt ve mürekkeplerini bir arada kullandığınızda ortaya çıkacak canlı renklerin, güzel tonların ve inanılmaz ayrıntıların keyfini çıkarın. Bu ürün, mümkün olan en iyi kaliteyi sunmak için özel olarak Epson mürekkep ve yazıcıları ile çalışmak üzere geliştirilmiştir.

Tüm yazıcılara uygun

Kağıtlarımız, diğer üreticilerin yazıcıları ve mürekkepleri ile kullanıldığında da mükemmel sonuçlar verir, böylece herkes Epson'un uzmanlığından faydalanabilecektir.

Uyumluluk

Uyumlu Ana Birimler