Singleweight Matte Paper Roll, 17" x 40 m, 120g/m2

Çok yönlü kullanıma uygun ve kolay lamine edilebilen bu malzeme, düz, mat bir yüzer sunar ve 130µm kalınlığıyla şeritli baskılar için göz alma etkisini azaltır. Çabuk kuruyan ve kolay işlenen bu malzeme, en iyi renkli röprodüksiyonların elde edilmesi için geniş bir renk paleti sunar.
SKU: C13S041746
Singleweight Matte Paper Roll, 17" x 40 m, 120g/m2
Genel Bakış

Genel Bakış

Bu düşük maliyetli ve kullanışlı kâğıt, Epson Stylus Pro, SureColor P serisi büyük formatlı yazıcılarda basılacak yüksek kalitedeki işler için en iyi çözümdür. Bu malzeme, reklam, broşür, profesyonel planlar, oda dekorasyonu, prova, levha ve poster gibi çeşitli baskılar için uygundur.Yüksek çözünürlük gerektiren işleriniz için uygun maliyetli bir alternatif sunan bu kâğıt hem boya bazlı hem de pigmentli mürekkepler için uygundur. Mürekkep çabuk kuruduğundan işlemleri kolaylaştırır, ayrıca laminasyon kolaylığı sağlayarak parlak bir yüzey elde edilmesine ve yüzeyin neme ve ışığa karşı korunmasına olanak tanır.Yenilikçi tüm malzemelerimizde olduğu gibi, bu kâğıt da size mümkün olan en yüksek çözünürlüğü ve renk doygunluğunu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Epson'ın yazıcı sürücüsü yazılımı, sayfalarda kullanılacak olan mürekkep miktarını kullanılan kâğıda göre optimum şekilde ayarlar. Epson sarf malzemelerinde, her zaman olduğu gibi Epson kalitesi garanti edilir.

Seri Modelleri

Serideki Diğer Ürünler

Ürün
Uyumluluk

Uyumlu Ana Birimler

Aşağıdaki modeller, bu aralıktaki bir veya daha fazla ürün ile uyumludur. Daha fazla ayrıntı için lütfen aşağıdaki bağlantılara veya ürününüzün kılavuzuna bakın.