Standard Proofing Paper, 17" x 50m, 205g/m2

Standard Proofing Paper (standart prova kâğıdı), prova baskı sektöründe Epson yazıcıların uygun malzemelerle kullanılmasına yönelik artan talebe cevap verebilmek amacıyla üretilmiştir.
SKU: C13S045007
Standard Proofing Paper, 17" x 50m, 205g/m2
Genel Bakış

Genel Bakış

StandardProofing Paper (standart prova kâğıdı), Avrupa standardı olarak kabul edilecek olan Fogra 39 sertifikasına sahiptir. Mevcut en geniş renk yelpazesiyle hassas renkli röprodüksiyonlar elde edilmesini sağlayan bu kâğıt, renk doğruluğunun önemli olduğu bütün ticari ofset baskı uygulamalarının hakkını verecek şekilde tasarlanmış taban rengi, ağırlık ve parlaklık derecesine sahiptir. Prova baskı için optimize edilmiş olan ürün, Vivid Magenta içeren Epson UltraChrome K3 mürekkeple kullanıldığında mükemmel kısa vadeli stabilite sunar.

Epson'ın yenilikçi tüm malzemelerinde olduğu gibi, bu kâğıt da size mümkün olan en yüksek çözünürlüğü ve renk doygunluğunu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Epson sarf malzemelerinde, her zaman olduğu gibi Epson kalitesi garanti edilir.

Genel Özellikler

Ofset PT1/PT2/PT3, Flexo, Gravure S1/S2/S3/S4 için FOGRA sertifikası

- Kâğıt beyaz noktası 95, 0 -2 FOGRA39 için optimize edilmiştir

- Kontrollü beyaz nokta kesinliği ? E 1,0'dan azdır.

- Beyazlatıcı kullanılmamıştır

- 205 g/m², 200 mikron

- Yarı mat yüzey

- Hemen kurur.

Uyumluluk

Uyumlu Ana Birimler

Aşağıdaki modeller, bu aralıktaki bir veya daha fazla ürün ile uyumludur. Daha fazla ayrıntı için lütfen aşağıdaki bağlantılara veya ürününüzün kılavuzuna bakın.