SKU: C13S041943
Genel Bakış

Genel Bakış

Fotoğraflarınızı geliştirin

Ultra Parlak Fotoğraf Kağıdımız ile duygulara hitap edin. Bu inceltilmiş kağıt, 300 gsm’lik etkileyici ağırlığı sayesinde fotoğraflarınıza profesyonel bir görünüm ve his kazandırmak üzere tasarlandı. Tek bir basit yatırımla fotoğraflarınızın kalitesini profesyonel bir düzeye yükseltebilirsiniz.

En iyi ortaklık

Epson’ın kağıtlarını ve mürekkeplerini bir araya getirerek canlı renklere, güzel tonlara ve inanılmaz ayrıntılara sahip hızlı kuruyan, lekeye ve suya karşı dayanıklı fotoğraflar elde edin. Bu kağıt, mümkün olan en iyi kaliteyi sunmak üzere Epson’ın mürekkep ve yazıcılarıyla kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Yani, doğal renkler, yumuşak geçişler, gerçekçi cilt tonları ve daha fazlasıyla her şey anımsadığınız gibi olacak.

Gelecek yıllar için fotoğraflarınıza değer verin

Fotoğraflar kısacık bir anı yakalıyor olabilir. Ancak, bu kağıtların, yazıcılarımız ve mürekkeplerimizle birlikte kullanıldığında uzun ömürlü bir çözüm sunmak üzere tasarlanıp test edildiği konusunda içiniz rahat olsun.

Her yazıcı için mükemmel

Kağıtlarımız diğer üreticilerin yazıcı ve mürekkepleriyle mükemmel sonuçlar üretir. Böylece herkes Epson'ın uzmanlığından faydalanabilir.

Uyumlu Ana Birimler