Velvet Fine Art Paper, DIN A3+, 260g/m2, 20 sheets

260 g/m² ağırlıktaki bu kâğıt, %100 pamuktan yapılmış, asitsiz bir tabana sahiptir ve göz alıcı beyaz yüzeyiyle mükemmel renkli röprodüksiyonlar için idealdir. Tüm pamuklu kâğıtlar arasında en yüksek D-Max değerine sahip olanıdır ve hemen kurur.<br /><br />Epson Enhanced Matte Posterboard, düz, mat yüzey ve gergin sağlam ürün isteyen fotoğrafçılar için ideal seçenektir.
SKU: C13S041637
Velvet Fine Art Paper, DIN A3+, 260g/m2, 20 sheets
Genel Bakış

Genel Bakış

Sanatçı ve fotoğrafçılar profesyonel çalışmalarında çok çeşitli yüzeylere ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle sizlere, dijital baskı için ilk pamuklu kâğıdımız olan Velvet Fine Art kâğıdı sunmaktan gurur duyuyoruz. 100% pamuk bazlı, tamponlu ve asitsiz olan bu kâğıt, popüler Enhanced Matte Coating (gelişmiş mat kaplama) ile kaplanarak mükemmel renkler ve yüksek D-Max değeri sunulmuştur.<br /><br />Kadifemsi üst yüzeyi sayesinde hem fotoğrafçılar hem de sanatçılar tarafından çok sevilen bu kâğıt, çok kaliteli bir eski kâğıt hissi uyandırır. Pamuktan yapılmış etkileyici sanatsal baskı kâğıdı ile Epson teknolojisinin bir araya gelmesi sayesinde, yıllarca bir klasik olarak kalacak bu kâğıt ortaya çıkmıştır.<br /><br />Sunum ve raporlarınız için mükemmel ve güvenilir bir kâğıttır.<br /><br />Bu parlak beyaz karton, kısa süreli afiş, ilan ve sergileme için mükemmeldir. Son derece doygun renklerde verirken, ayrıntılardaki gölge ve parlaklıklar mükemmel bir şekilde korunur. Esas olarak EPSON UltraChrome™ ile kullanılmak üzere tasarlanmış olmakla birlikte, çok yönlü bu poster pano aynı zamanda boya bazlı mürekkeplerle de kullanılabilir.<br /><br />İster hobi fotoğrafçısı olun, ister profesyonel ya da dijital grafik sanatçısı olun, EPSON Enhanced Matte Posterboard (gelişmiş mat poster pano) sizlere projeleriniz için, dikkate değer bir medya çözümü sunacaktır.

Seri Modelleri

Serideki Diğer Ürünler

Ürün
Uyumluluk

Uyumlu Ana Birimler

Aşağıdaki modeller, bu aralıktaki bir veya daha fazla ürün ile uyumludur. Daha fazla ayrıntı için lütfen aşağıdaki bağlantılara veya ürününüzün kılavuzuna bakın.