WaterResistant Matte Canvas Roll, 24" x 12,2 m, 375g/m2

Mat bir yüzey üzerinde sanatsal görünüm sağlayan, benzersiz bir dokuya sahip polyester/pamuk karışımı. Esnek olduğundan çerçeveleme için uygun yapıda olan bu kâğıt, suya dirençli, son derece uzun ömürlü, en yüksek çözünürlüğe sahip tuvaldir.
SKU: C13S042014
WaterResistant Matte Canvas Roll, 24" x 12,2 m, 375g/m2
Genel Bakış

Genel Bakış

Epson'ın su geçirmez mat tuvali, ister portre fotoğrafçılığı ister sanat eserlerinin röprodüksiyonu söz konusu olsun, hem en iyi resim kalitesini sunup hem de üst düzeyde yaratıcılığa uygun bir malzeme olduğundan, en zor beğenen profesyonellerin bile beklentilerini karşılar. %65 polyester, %35 pamuktan oluşan dayanıklı karışıma sahip, bu benzersiz, ağır ve kaliteli tuvalde, fotoğraf ve sanat eserlerinin röprodüksiyonları için ideal nitelikte sık dokuma kullanılmıştır.<br /><br />Yüksek çözünürlükte, bombelenmeden gerilebilecek kadar esnek kaplamasıyla gerçekten sanatsal bir his veren, ince bir doku sunar. Water Resistant Matte Canvas, harika renk röprodüksiyonumuzla birlikte kullanıldığında, mat, suya dayanıklı, hemen kuruyan yüzeyi sayesinde, optimum resim kalitesini gerektiren ve uzun süre sergilenecek bütün eserlere uygundur.<br /><br />Tüm boyalar, pigmentler ve kâğıtlar zaman içinde değişikliğe uğradığı için, Epson, bu üründe renk değişimleri ve solmalara karşı garanti vermez. Epson'ın üretim ve paketleme sırasında meydana gelen her türlü kusura karşı yükümlülüğü bu ürünün değişim bedeliyle sınırlıdır. Teknik bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.<br /><br />Bu kâğıt Digigraphie kullanımı için sertifikalıdır ve baskı stabilitesinin uzun süre boyunca bozulmamasını garantilemek için, bağımsız laboratuarlar tarafından test edilmiştir. Digigraphie sertifikalı kâğıtların tam listesi burada yer almaktadır.

Uyumluluk

Uyumlu Ana Birimler

Aşağıdaki modeller, bu aralıktaki bir veya daha fazla ürün ile uyumludur. Daha fazla ayrıntı için lütfen aşağıdaki bağlantılara veya ürününüzün kılavuzuna bakın.