Daha fazla verimlilikle son derece güvenli baskı

SureColor SC-T7700D
6 Renkli T Serisi

SureColor SC-T7700D, son derece güvenli ve verimli baskı, akıllı özellikler ve kolay kullanım sunan 44 inç tam entegre bir baskı çözümüdür.

Çok yönlü tasarım ve kompakt ayak izi, SC-T7700D’nin çoğu çalışma ortamında kurulumunu kolaylaştırır. Gizli belgeler, gelişmiş BT ve güvenlik özellikleri kullanılarak güvenli bir şekilde işlenir. Yüksek baskı hızları ve çift rulo özelliği verimliliği artırır.

SureColor SC-T7700D

44 inç

SureColor SC-T7700D, verimli baskı, akıllı özellikler ve kolay kullanım sunan 44 inç tam entegre bir baskı çözümüdür.

Temel özellikler

Gelişmiş görüntü kalitesi ve özel kırmızı mürekkeple baskıları işaretleme

Standart olarak Adobe Postscript 3 tarafından desteklenen SC-T7700D, 2,64 inç PrecisionCore MicroTFP baskı kafası, Değişken Boyutlu Damlacık Teknolojisi ve Nozül Doğrulama Teknolojisini kullanarak en yüksek kalitede ve ayrıntılı baskıyı oluşturur. 6 renkli UltraChrome XD3 tamamen pigmentli mürekkepler, CAD çizimlerini işaretlemek, kırmızı tonları gerçekçi olarak vurgulamak ve kurumsal logolardaki kırmızı renkle tam olarak eşleştirmek için kullanışlı yeni bir kırmızı mürekkep içerir.

Uzaktan gerçek zamanlı baskı durumu izleme

Epson Cloud Solution PORT platformu sayesinde, her zaman ve her yerde tek bir tesisteki ekipmanları veya birden fazla yazıcıyı uzaktan izleyebilirsiniz. Üretim Monitörü, Epson Cloud Support PORT’taki uygulamalardan biridir ve filonuzdaki her yazıcının nasıl performans gösterdiğini bir bakışta görmek için net, kolay anlaşılır grafikler sunar. Verimliliği kolayca analiz etmek ve her yerden günlük operasyonel güncellemeler almak için ayrıntılı veriler kullanılabilir. Bakım takibi ve uzaktan sorun giderme hizmetleri, üretkenliği ve verimliliği artırır.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün