EPSON EUROPE: HİKAYEMİZ

İnovasyonda dünya lideri.
Global iş birliği.
Yerel uygulama.

Broşürü indir
Videoyu izle
Mirasımız

Mirasımız

Biz, açıklık, müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilirliğe bağlılığımızla tüm dünyada güvenilen, vazgeçilmez bir şirket olmak istiyoruz.

Ekip çalışmasını teşvik ederken bireyselliğe saygı duyuyoruz ve yenilikçi ve yaratıcı çözümler ile benzersiz bir değer sunmayı taahhüt ediyoruz.

Müşteri memnuniyetine yaklaşımımız

Tarihimiz

1940 + 1950

1942 - 1956 arası dönüm noktaları

1960

1964 - 1969 arası dönüm noktaları

1970 + 1980

1975 - 1985 arası dönüm noktaları

1990

1992 - 2004 arası dönüm noktaları

2010 - bugün

2010 - 2016 arası dönüm noktaları

Ekolojiye uygun teknoloji

Teknoloji seçimi söz konusu olduğunda Epson, şirketlerin listelerinin en başına güvenilirlik ve çevresel etkiyi koyduğunu anlıyor. Bizi güvenilir, geri dönüştürülebilir ve enerji açısından verimli ürünler yaratmaya teşvik eden de budur. Ürünlerimizin çevresel etkilerini azaltmaya yönelik bağlılığımız, ürünlerimizin yaşam döngülerinin tüm aşamalarını kapsar.

Epson, çevre standartlarını karşılamaya yardımcı olmak için sürekli olarak yeni yollar geliştirmektedir. Araştırma ve geliştirme departmanımız, çoklu enerji tasarrufu fırsatları sağlayan yenilikçi ve hassas teknolojiler sunmamızı sağlar. Bu, daha iyi bir gezegen ve işletmeniz için maddi avantajlar arasında seçim yapmanız gerekmediği anlamına gelir.

İş ve ev çözümlerimiz

Akıllıca düşünmenin gücü

İşletme

Global kurumlar için tam destek

Planlama ve tasarımdan uygulama, bakım ve sürekli desteğe kadar bir işletmenin tüm unsurlarını kapsayan toplam çözümler üretmek için dünyanın her yerinde müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

Değişen ihtiyaçları karşılayan ve en yeni teknolojilerden faydalanan, uzun ömürlü ve durmadan gelişen güçlü ortaklıklar kuruyoruz. Güçlü ilişkiler müşteriler, çalışanlar ve Epson markasını temsil eden ortaklarla ilişkilerimizin anahtarıdır.

Müşterilerimizi desteklemek en önemli önceliklerimizden biridir; bu nedenle ürünlerimizin satın alınmasının ötesinde bakım sunuyoruz. Örnekler arasında, işletmenizin ilerlemesi için ihtiyacı olan desteği sağlayan Epson'un hizmet çözümleri ve ihtiyaçlarınıza uygun düşük maliyetli baskı sağlayan esnek Yönetilen Baskı Hizmetleri portföyümüz bulunmaktadır.

Ödüller

Epson, birçok sektörde ve dünya çapında bir dizi başarısıyla ödüllendirilmekten dolayı mutluluk duymaktadır. Aşağıdakiler aldığımız ödüllerden bazılarıdır.

TIPA Ödülü

TIPA (Teknik Görüntü Baskısı Birliği), dünyanın en büyük ve en etkili fotoğraf ve görüntüleme baskısı derneklerinden biridir. Ödüller, geniş bir ürün yelpazesini inceleyen bilgili uzmanlardan oluşan global bir panel tarafından verilir.

Ev

Teknolojiyi eve getirmek

Epson yazıcı olmadan hiçbir ev veya ev ofisi tamamlanmış sayılmaz, ancak yeniliklerimiz aynı zamanda bir yazıcının çok ötesine geçen geniş bir ürün yelpazesiyle her eve yaratıcılık ve sınırsız olanaklar getiriyor. Oturma odanızda büyük ekran film deneyiminin, Moverio akıllı gözlüklerimizle drone pilotlarının keyfini çıkarın veya ultra düşük maliyetli EcoTank yazıcılarımızla kartuşa ihtiyaç duymadan baskı alın.

Red Dot Ödülü

İlk kes 1955 yılında Almanya'da verilen Red Dot Tasarım Ödülleri, Design Zentrum Nordrhein Westfalen tasarım merkezi tarafından düzenlenmektedir ve tasarım alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olarak tanınmaktadır.

1 PaperLab, Seiko Epson'un küresel araştırmasına göre Kasım 2016 itibariyle, kuru bir işlem kullanan ilk ofis içi kağıt dönüşüm sistemidir.

2 Yıl sonu Mart 2019 varsayılan döviz kuru 1JPY = 0,0080 EUR temel alınmıştır

3 2018 Thompson Reuters İlk 100 Global Teknoloji Liderleri raporu

4 2017 Clarivate Analytics İlk 100 Global Yenilikçi

5 Yıl sonu Mart 2018 varsayılan döviz kuru 1JPY = 0,0077 EUR temel alınmıştır

6 Hammadde çıkarılması ve işlenmesi ile malzeme imalatı baz alınmıştır. Epson metodolojisi ile test edilmiştir: 1. Hesaplamada küresel ısınmanın çevresel yükü olarak yalnızca CO2 emisyonu baz alınmıştır. 2. Hesaplamanın sonuçları öz beyana dayalıdır. (Üçüncü taraf onayı alınmamıştır). 3. JEMAI veritabanında "LCA Pro" olarak yayınlanan CO2 (kg-CO2/birim) katsayısı kullanılmıştır.

7 Seçilmiş rakip makinelere kıyasla Şubat 2017'ye kadar iki ay boyunca Epson tarafından BLI'ye test ettirilmiştir. Daha fazla bilgi için www.epson.com.tr/inkjetsaving adresini ziyaret ediniz.

8 Günün ilk kullanımında FPOT, BLI tarafından, sonuçların yayımlanması esnasında test edilmiş tüm rakip makinelere kıyasla Şubat 2017'e kadar iki ay boyunca test edilmiştir. Daha fazla bilgi için www.epson.com.tr/inkjetsaving adresini ziyaret edin.

9 Ayda 140 sayfalık ortalama baskı hacmine ve ilk set mürekkepten en düşük verim elde edilmesi durumuna göre.

10 Ocak 2016 tarihi itibariyle benzer özelliklere sahip rakip ürünlerin üreticilerinin web sitelerinde yer alan verilerle karşılaştırılmıştır. Moverio BT-300'ün ağırlığı: 69 gr.

11 Future Source Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2015 yılları arasındaki dönemi kapsar.