EPSON EUROPE YÖNETİM EKİBİ

Üst düzey yönetim ekibimiz, kuruluşu anlayışlı, deneyimli bir liderlik ile geliştirmeye ve çalışanlarımız, müşterilerimiz ve ortaklarımızın yaşamlarını zenginleştirmeye kendini adamıştır.

Takanori Inaho

Başkan, Epson Avrupa

Takanori Inaho, 1 Nisan 2024'ten itibaren Epson Avrupa Başkanıdır. Kısa süre önce Japonya'daki Seiko Epson Corporation'ın Satış ve Pazarlama Bölümünde Genel İdari Müdür olarak görev yaptı.

Doshisha Üniversitesi'nde İnsan Kaynakları eğitimi alan Takanori, 1991 yılında Epson'un Satış ve Pazarlama Bölümüne katıldı ve 33 yıllık kariyeri yazıcılar, ev ve iş projeksiyonları ve mikro cihazlardaki uzmanlığıyla Epson'un birçok ürün alanını kapsıyor.

Evli olan Takanori, iki çocuklu ve boş zamanlarında tenisten ve film izlemekten hoşlanıyor.

Rob Clark

Epson Europe B.V. Kıdemli Başkan Yardımcısı

Rob Clark, Epson Avrupa kıdemli başkan yardımcısıdır ve EMEAR çapında satış ve tedarik zincirinden sorumludur.

Rob, daha önce pazarlama ve iş geliştirme başkan yardımcılığı görevini üstlenmiş ve onun öncesinde beş yıl boyunca Epson Europe B.V. için mürekkep püskürtme işletme direktörü olarak çalışmıştır.

Epson'a ilk olarak nokta vuruşlu yazıcılar ürün müdürü olarak katılan Rob, ürün pazarlama ve iş yönetim yapısı ile yükseldi ve Epson İngiltere idari direktörü oldu.

Epson'a katılmadan önce Rob, satıcı ve perakendecilere doğrudan satış ve pazarlama deneyimi kazandığı IT dağıtımında çalışıyordu. Rob, elektrik ve elektronik mühendisliği diplomasını aldıktan sonra kariyerine, İngiltere'de Devlet için bir teknoloji uzmanı olarak başladı.

Keisuke Fujii

Epson Europe B.V. Ticari Faaliyetler Genel Müdür Yardımcısı

Keisuke Fujii, EMEAR genelindeki ticari faaliyetlerden sorumludur. Bu görev kapsamında Fujii, EMEAR genelinde finans, İK, tedarik zinciri ve BT dahil olmak üzere tüm iş analizi ve planlamasının yanı sıra operasyonel işlevleri denetlemektedir.

11 yıldır Epson’da çalışan Fujii, 2019'da Epson Europe B.V.’ye geçiş yaptı. Fujii, bundan önce Seiko Epson Corporation'da bir dizi pozisyonda çalıştı ve oradaki son dört yılında dünya çapında Epson grup şirketlerini küresel üst yönetime raporlamanın desteklenmesinden sorumluydu.

Fujii evli ve iki erkek çocuk babasıdır.

Karl Angove

Epson Avrupa Tüketici ve Kanal Satış ve Pazarlama Bölümü Başkan Yardımcısı

Karl, 2018’de batı Avrupa tüketici satışları yönetici müdür olarak Epson’a katılmış, Mayıs 2019’da şu anki görevi olan başkan yardımcılığına getirilmiştir.

Kariyerine İngiltere'de Currys mağazalarında başlayan Karl, Epson'a katılmadan önce perakende sektöründe çeşitli yönetim pozisyonlarında (İngiltere'de Dixons Carphone ve Metro AG, Fransa, Czech Çek Cumhuriyeti ve Almanya) görev almıştır.

Karl, Galler Üniversitesi, muhasebe ve finans bölümü mezunudur. Evlidir, başlıca merakı seyahat etmektir.

Neil Colquhoun

Epson Europe B.V. CISMEA Başkan Yardımcısı

Neil Colquhoun, Epson’un CISMEA bölgesinin başkan yardımcısıdır. Daha önce Epson’un EMEAR’daki profesyonel ekran işi üzerine yürüttüğü faaliyetlerinde başkan yardımcılığı görevini üstlenmiştir.

Neil Epson'a 2012 yılında İngiltere ofis ürünleri satış direktörü olarak katılmış ve ilk olarak görsel araçlar işletme direktörü ve ardından profesyonel görüntüleme idari direktörü olarak Avrupa çapında bir rol üstlenmiştir.

Epson'a katılmadan önce Neil, Panasonic Avrupa, Pioneer, Mars İngiltere ve Coca-Cola'da çeşitli üst düzey yönetim, satış ve pazarlama pozisyonlarında çalıştı. Neil, Sunderland Üniversitesi'nden üretim yönetimi dalında BSc (Hons) derecesini ve Irvine, Kaliforniya Üniversitesi'nden uluslararası ekonomi dalında yüksek lisans eğitimini almıştır.

Neil Dubai’de yaşamakta ve boş zamanlarında futbol, sıcak yoga ve tüplü dalışla ilgilenmektedir.

Duncan Ferguson

Epson Europe B.V. Ticari ve Endüstriyel Başkan Yardımcısı

Duncan Ferguson, Epson'un Avrupa'daki ticari ve endüstriyel faaliyetlerinden sorumlu başkan yardımcısıdır.

Epson'a 2003 yılında Avrupa profesyonel grafikler müdürü olarak katılmıştır ve Epson UltraChrome mürekkebin, hem bağımsız profesyonel hem de prodüksiyon odaklı ticari yazıcılar için önde gelen profesyonel grafik mürekkebi haline getirmiştir.

Duncan, Epson'da profesyonel baskı, etiketler, tabelalar, tekstil ürünleri ve yakın zamanlarda robotik konularında üst düzey yönetim görevlerinde bulundu.

Duncan, kariyerine, Shell Chemicals'ta müşteri hizmetleri ve teknik satışlarında başladı ve daha sonra İngiltere ve Avrupa'da profesyonel, sağlık hizmetleri ve dijital görüntüleme sektörlerinde satış ve hizmetlerden sorumlu olduğu Kodak'a geçti.

Duncan, Durham Üniversitesi'nden kimya derecesine sahiptir. Evlidir, iki çocuğu vardır ve iyi bir kriket oyuncusudur.

Massimo Pizzocri

Video Projektörü Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı, Epson Fransa Ülke Müdürü ve Epson İtalya Genel Müdürü

Kariyerine 1999'da Epson İtalya şirketinde başlayan Massimo, daha sonra İtalya pazarlama direktörü görevine, ardından tüm EMEA bölgesi için stratejik pazarlama müdürlüğüne geçiş yaptı.

2006 yılında Epson İtalya genel müdürü olarak atandı; ardından Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde Epson Avrupa adına tüm tüketici ürünlerinin satışından, dağıtımından ve perakende/e-ticaret kanallarından sorumlu tüketici ürünleri grubu başkan yardımcılığına getirildi. Şu anki görevinden önce merkezi ve doğu Avrupa başkan yardımcısı ve Epson’ın EMEAR genelindeki profesyonel ekran faaliyetlerinden sorumlu başkan yardımcısı olarak görevini yürütmekteydi.

Massimo, Epson'a katılmadan önce kariyerine grafik sanatları alanında çalıştığı DuPont'ta başlamıştır.

Massimo, İtalya, Almanya ve Birleşik Krallık'ta yaşamıştır. Boş zamanlarında yürüyüş yapmaktan ve kitap okumaktan hoşlanan Massimo, Kızıl Haç’ta aktif bir gönüllü olarak çalışır.

Epson Europe: Hikayemiz

Epson her zaman çağının ilerisinde oldu. Kelimenin tam anlamıyla... 1942'de küçük bir saat fabrikası olarak kuruldu – Daiwa Kogyo Ltd. (daha sonra Seiko). Şirket 1968'de EP-101'i pazara sundu. Dünyanın ilk kompakt ve hafif yazıcısı olan bu üründen Epson (son of EP - EP'nin oğlu) adı doğdu.

Epson'ın Tarihi

Epson'ın yolculuğu ilklerle, yenilik yapma arzusuyla ve sınırları zorlama ihtiyacıyla beslenmiştir. Aslında son 50 yıldır sadece bunu yapıyoruz ve gelecekte de bunu yapmaya devam edeceğiz. Bu sadece tutkumuz değil, aynı zamanda görevimiz.