EPSON CONNECT

Tabletler, akıllı telefonlar ve çok daha fazlasından kolayca baskı alın
EPSON CONNECT
EPSON IPRINT UYGULAMASI

Yazdırma, tarama ve daha fazlasını yapabileceğiniz uygulamanız

Hemen her yerden akıllı telefonunuzu veya tablet PC'nizi kullanarak istediğiniz anda bir Epson yazıcıdan yazdırın. Epson iPrint bunu oldukça kolaylaştırır. Yalnızca bu harika ücretsiz uygulamayı indirip kurarak web sayfalarını, Microsoft Office belgelerini, fotoğrafları ve PDF'leri yazdırmaya, taramaya ve kopyalamaya hazır hale gelirsiniz.

iPrint nasıl yapılır videoları

1. Epson Connect kurulumu

How to Register for Epson Connect using Epson iPrint

2. Yerel Ağ kurulumu

How to Set Up a Wireless Epson Printer to Print Using Epson Print

3. Bellek erişimi

How to Save Photos to a Memory Device using Epson iPrint

4. Tarama ve kaydetme

How to Scan from a Wi-Fi Enabled Epson printer using Epson iPrint

5. Kopyalayın

How to Photocopy a Document Using Epson iPrint

6. Çevrimiçi depolama

How to Print from Online Storage using Epson iPrint

7. Fotoğraf yazdırma

How to Print Photographs using Epson iPrint

8. Kayıtlı bir belgeyi yazdırma

How to Print a Saved Document using Epson iPrint

9. Web sayfası yazdırma - Android

How to Print a Web Page using Epson iPrint - Android

10. Web sayfası yazdırma - iOS

How to Enable Web Page Printing in iOS

Temel özellikler

EPSON CREATIVE PRINT UYGULAMASI

Fotoğraflarınızı kullanarak yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz uygulama.

Creative Print uygulamasıyla, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak yaratıcılığınızı sergileyin. Akıllı cihazınızda hesabınızda bulunan fotoğrafları kolayca yazdırabilirsiniz. Buna ek olarak kolaj yapabilir, tebrik kartlarını özelleştirebilir, kırtasiye gereçlerini kişiselleştirebilir, doğrudan CD/DVD'lere yazdırabilir ve fotoğraflarınızı eğlenceli bir renkli kitap projesine dönüştürebilirsiniz.

Çalışma şekli

Temel özellikler

EPSON EMAIL PRINT

Yazıcınıza e-posta göndererek dilediğiniz yerden baskı yapın¹

En yeni Epson yazıcıları, kendi e-posta adreslerine sahiptir. Bu yazıcılar e-posta adresi aracılığıyla alınan fotoğraflar ve belgeler gibi ekleri otomatik olarak yazdırabilir. İnternet üzerinden yazıcıya e-posta göndererek dünyanın her yerinden telefon, tablet veya dizüstü bilgisayar fark etmeksizin herhangi bir cihazdan baskı yapın.

Çalışma şekli

Temel özellikler

EPSON SCAN TO CLOUD

Doğrudan bulut hesaplarına tarayın

Yazıcının kumanda panelinde birkaç dokunmayla belgeleri veya fotoğrafları tarayabilir ve bunları doğrudan e-posta adreslerine veya bulut depolama hesaplarına gönderebilirsiniz. Yazıcınızın İnternet’e bağlı olduğundan emin olun.

Çalışma şekli

Temel özellikler

EPSON REMOTE PRINT

Bilgisayarınızı kullanarak dilediğiniz yerden gelişmiş baskı¹

Yazdırılacak dosyaları bilgisayarınızdan göndermek için evde olmak zorunda değilsiniz. Bilgisayarınızın gücünü ve kapsama alanını artırmak için Remote Print’i yükleyin. Bu işlem, dosyanızı dünyanın herhangi bir yerinde bulunan bir Epson yazıcıya göndermek için Dosya/Yazdır'a tıklamak kadar basittir1. Biçimlendirme veya yazı tipi sorunları için endişelenmeniz gerekmez. Dahası, gelişmiş baskı seçeneklerine erişip onları kontrol edebilirsiniz.

Çalışma şekli

Temel özellikler

UYUMLU HİZMETLER

Diğer uyumlu baskı seçenekleri

Epson Connect baskı hizmetlerinin yanı sıra, Epson Yazıcılar ve akıllı cihazlar ile uyumlu olan bir dizi farklı baskı çözümleri de mevcuttur.

Epson Print Enabler ile dahili Android baskı imkanı

Android 4.4 ve üst modellerde dahili olarak bulunan uygulama sayesinde artık baskı işlerini desteklemek için ayrı bir uygulama gerekmez. Epson Print Enabler uygulamasını ücretsiz olarak indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey, desteklenen uygulamaların Menü'sünde bulunan Yazdır seçeneğini bulmak. Chrome, Gallery ve Gmail'e entegre bir şekilde, web sayfalarını, fotoğrafları ve e-postaları kolaylıkla yazdırabilirsiniz. Android Baskı seçeneğine aynı zamanda hem Drive hem de Quickoffice üzerinden erişebilir ve belgelerinizi kolaylıkla yazdırabilirsiniz.

Çalışma şekli

Temel özellikler

Mopria

Mopria Alliance, akıllı telefonlar, tabletler ve diğer mobil cihazlar üzerinden sezgisel ve kolay kablosuz baskı özelliği sunmak gibi ortak hedefleri olan önde gelen global teknoloji şirketlerinden oluşan kar amacı gütmeyen bir organizasyondur.

Epson print and scan

Epson Print and Scan, Wi-Fi bağlantısı olan Epson Hepsi Bir Arada yazıcılarınız için Windows 8 Başlat ekranında olağanüstü bir baskı ve tarama deneyimi sunar.

Temel özellikler

Apple Airprint

Doğrudan iPad, iPhone veya iPod Touch'ınızdan yazdırın. Yazılım indirmeniz, sürücü yüklemeniz ve kablo bağlantısı kurmanız gerekmez. Mail, Fotoğraflar, Safari veya iBooks'ta yalnızca birkaç dokunuş ile, ekranda olan her şeyi bir Epson yazıcıya gönderebilirsiniz.

Çalışma şekli

Temel özellikler

Uyumlu uygulama ya da ürün arayın

Hiçbirşey Bulunamadı

Footnotes:

¹Yazıcıya İnternet bağlantısı ile İnternet ve/veya e-posta özelliği etkinleştirilmiş cihaz gerektirir