MÜKEMMEL FORMÜL

EPSON'IN CLARIA MÜREKKEP SERİSİ
Vi̇deoyu i̇zle
CLARIA MÜREKKEP

Baskı alma yönteminize uygun tasarlandı

İster okul ödevi basıyor, ister aile fotoğraf albümleri oluşturuyor, ister fotoğrafçılık becerilerinizi bir sonraki düzeye taşıyor olun, sizin için bir mürekkep setimiz mutlaka vardır.

Hangi yazıcı mürekkep bileşiminin ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu aşağıdaki seçme aracımızı kullanarak bulun.

Claria Mürekkep serisiyle tanışın

Serimiz hakkında daha fazla bilgi alın

Claria Home Mürekkep

Gündelik baskının keyfini çıkarın

Keskin, net metin belgeleri ve parlak fotoğraflar basmak için bütçeye uygun bir çözüm mü arıyorsunuz? Yanıt Claria Home Mürekkebimizdir. Bu mürekkebi neyin farklı kıldığını aşağıda keşfedin.

Epson'un mürekkep formülü

Epson’un dört renkli Claria Home Mürekkep formülü, hem pigment hem boya tabanlı mürekkeplerin avantajlarından yararlanır. Siyah pigment mürekkep, metni okunaklı dayanıklı belgeler basmak için, buna karşın boya tabanlı cyan, macenta ve sarı mürekkepler parlak fotoğraflar üretmek için harikadır.

Bu çok yönlü mürekkep setiyle gündelik belge basmaya ek olarak evde yüksek kaliteli fotoğraflar basmanın keyfini ve kolaylığını keşfedebilirsiniz.

Uygun maliyetli

Kullanılmamış mürekkebi atmanın bir anlamı yok. Mürekkep püskürtmeli yazıcı mürekkeplerimiz, yalnızca biten rengin yenisini alabilmeniz için ayrı satılır.

Yüksek hacimli baskı için en iyi değeri sunan XL mürekkep kartuşlarıyla daha fazla tasarruf sağlanabilir.

Kullanıcı dostu

Yazıcı modelinizi hatırlama gereğini unutun - mürekkep serilerimiz görünümünden tanınabilir. Yazıcınız Claria Home Mürekkep kullanıyorsa, Epson ambalajında çilek resmini arayın. Kolayca hatırlanır ve mağazada mürekkebinizi kolayca bulmanızı sağlar.

Çok sayıda veya sık sık baskı yapıyorsanız, baskı ihtiyaçlarınıza uyacak bir kartuş vardır. Standart ve XL boyutları mevcuttur ve sayfa verimi her paketin önünde açıkça gösterilmiştir.

Claria Premium Mürekkep

Olağanüstü baskıların tadını çıkarın

Beş renkli Claria Premium Mürekkep ile en iyisini elde edin. İşlerin yoğun olduğu bir evde yaşıyorsanız, ekstra fotoğraf siyahı mürekkebi sayesinde gerek kaliteli belgeler gerekse sıra dışı ve parlak fotoğraflar ürettiğinden harikadır. Bu mürekkebi neyin farklı kıldığını aşağıda keşfedin.

Yüksek kaliteli baskı

Epson'un Claria Premium Mürekkebi ile canlı ve net metin belgeleri üretin siyah pigment mürekkep, düz kağıtta bile suya, işaretleme kalemine ve dağılmaya dayanıklı metin üretir.

Sıra dışı, parlak fotoğraflar

Claria Premium boya tabanlı fotoğraf siyahı ekstra bir mürekkep içerdiğinden, canlı renkli, derin ve zengin siyahlarıyla kristal gibi berrak fotoğraflar elde edersiniz.

Üstelik bir şeyden emin olabilirsiniz: Claria Premium Mürekkep ile basılan fotoğraflar bir fotoğraf albümünde 300 yıla kadar dayanacağından değerli anılarınız nesiller boyunca bozulmadan kalır*.

Kullanıcı dostu

Yazıcı modelinizi hatırlama gereğini unutun - mürekkep serilerimiz görünümünden tanınabilir. Yazıcınız Claria Premium Mürekkep kullanıyorsa, Epson ambalajında portakal veya kivi resmini arayın. Kolayca hatırlanır ve mağazada mürekkebinizi kolayca bulmanızı sağlar.

Çok sayıda veya sık sık baskı yapıyorsanız, baskı ihtiyaçlarınızı karşılayacak kartuşumuz var. Standart ve XL boyutları vardır ve sayfa verimi her paketin önünde açıkça gösterilmiştir.

Claria Photo HD Mürekkep

Uzun ömürlü, üstün kalitede fotoğrafların tadını çıkarın

Fotoğraf makinenizi ve lenslerinizi seçmek için zaman harcadınız, şimdi setinizi Claria Photo HD Mürekkep ile tamamlayın. Altı renkli mürekkep seti istediğiniz zaman uzun ömürlü ve profesyonel görünümlü, parlak fotoğraflar üretir. Bu mürekkebi neyin farklı kıldığını aşağıda keşfedin.

Nefes kesen fotoğraf kalitesi

Hem fotoğraf meraklıları hem de yarı profesyonel fotoğrafçılar, altı renkli mürekkeplerin sunduğu yüksek kalite seviyesini kesinlikle takdir edecekler. Yumuşak ton geçişleri ve daha derin, daha doğal siyahlarla ayrıntılı görüntüler ve gerçekçi cilt tonları sunar. Kalıcılık göz önünde bulundurularak tasarlanan yüksek kaliteli mürekkep, bir fotoğraf albümünde 300 yıla kadar dayanabilir*.

Kullanıcı dostu

Yazıcı modelinizi hatırlama gereğini unutun - mürekkep serilerimiz görünümünden tanınabilir. Yazıcınız Claria Photo HD Mürekkep kullanıyorsa, Epson ambalajında fil veya sincap resmini arayın. Kolayca hatırlanır ve mağazada mürekkebinizi kolayca bulmanızı sağlar.

Çok sayıda veya sık sık baskı yapıyorsanız, baskı ihtiyaçlarınıza uyacak bir kartuş vardır. Standart ve XL boyutları vardır ve sayfa verimi her paketin önünde açıkça gösterilmiştir.

İhtiyaçlarınıza uygun mürekkebi seçmede yardım mı istiyorsunuz?

Standart mürekkepler ara sıra ancak uygun maliyetli baskı için, XL mürekkepler ise yüksek hacimli, düşük maliyetli baskı için uygundur.

Ne basıyorsunuz?

Based on your expected usage, we recommend:

Claria Home Strawberry for your Expression Home printer

Based on your expected usage, we recommend:

Claria Photo HD Squirrel and Elephant for your Expression Photo printer

Based on your expected usage, we recommend:

Claria Premium Orange and Kiwi for your Expression Photo printer

Epson ori̇ji̇nal mürekkepleri̇

Neden orijinalini satın almalısınız?

Baskı işinin bir bütün olduğuna inanıyoruz. Kaliteli baskı üretmek için yazıcı da mürekkep de önemlidir.

Epson kağit bulucu

Doğru kağıtla en iyi sonuçlar

Epson kağıtları, ofis tipi mürekkep püskürtmeli yazıcılardan profesyonel grafik baskı çözümlerine kadar, Epson ürünleriyle mümkün olan en iyi sonuçları almak üzere tasarlanmıştır.

*Baskı dayanıklılık derecelendirmesi, albümlerde arşiv kılıflarında saklanan özel ortam üzerine yapılan hızlandırılmış baskı testine dayanmaktadır. Gerçek baskı tutarlılığı, kağıda, basılan resme, sergileme koşullarına, ışık yoğunluğuna, neme ve atmosfer koşullarına göre değişecektir. Epson baskıların uzun ömürlü olacağı konusunda garanti vermez.