EPSON ÜRÜNLERİNİZ İÇİN HIZLI VE GÜVENİLİR SERVİS

Epson’ın sunduğu uzatılmış garanti ve servis planı CoverPlus ile sözleşmenizin süresi boyunca tüm parçalar ve işçilik için kapsam altında olduğunuzu bilerek içiniz rahat olur.
CoverPlus

Garanti kapsamı ile içiniz rahat olsun

Epson ürünlerinizin mümkün olan en kısa sürede yeniden sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için hızlı ve güvenilir bir servis sunmada kararlıyız.

Öncelikli servis ziyaretleri

CoverPlus onarımınız bizim için önceliklidir. Yetkili servis temsilcilerinden oluşan ağımız, onarımınıza hızlı ve sizin için uygun bir şekilde yanıt verebilmemizi sağlayacaktır.

Orijinal parçalar ve işçilik

Epson’ın eğitimli mühendisleri tarafından takılır. Epson ürünlerindeki tüm onarımlarda, ürününüzle aynı yüksek teknik özelliklere sahip Epson orijinal yedek parçaları kullanılır. Epson yerel ve merkezi depolama, yedek parçaların kolayca kullanılabilir olmasını sağlayarak olası bir kesinti süresini kısaltır.

Ömür boyu destek

Bir Epson ürünü satın aldığınızda ömür boyu teknik destek elde edersiniz. Destek sitemizdeki kapsamlı bilgi tabanımızdan yararlanabilir veya çevrimiçi sohbet, e-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mevcut Epson ürününüz için destek ve rehberlik sağlamanın yanı sıra sizin için doğru Epson ürününü seçmede ve belirlemede size rehberlik etmek için buradayız.

Ürününüzü bulun

Ürününüzü bulun ve hangi CoverPlus paketlerinin mevcut olduğunu görün.

Standart garanti ile CoverPlus karşılaştırmasıStandart garanti
CoverPlus
Kapsanan yıl sayısıStandart olarak 1-2 yılToplam 5 yıla kadar
Yanıt süresiYanıt hedefiGaranti edilen yanıt süresi
Standart servis türünü yükseltHayırEvet

Sunduğumuz servis türleri

CoverPlus bir dizi servis teklifi sunar:

CoverPlus nasıl satın alınır

CoverPlus uzatılmış garantinizi 5 kolay adımda kullanmaya başlayın.

Coverplus’ı kaydetmeyi unutmayın

Epson ürününüzü satın aldıktan sonra CoverPlus paketinizi 60 gün içinde satın almanız gerekir. CoverPlus paketi satın alındıktan sonra ürününüzü çevrimiçi kaydetmek için 8 ay süreniz vardır.

Sık sorulan sorular

CoverPlus paketini ne zaman satın alabilirim?

Epson ürününüzün kurulum tarihinden itibaren 60 güne kadar bir paket satın alabilirsiniz.

Epson CoverPlus Servis Paketinin kapsam süresi ne zaman başlar?

Paketler, kayıtlı olduğu ürünün kurulumunun 1. gününden itibaren destek sağlar. Örneğin, 3 yıllık bir CoverPlus paketi, ürününüzün satın alınmasından itibaren 3 yıl boyunca devam eder.

Kapsam süresi boyunca ürünümün onarımını yaptırmada bir sınır var mı?

Epson CoverPlus altında bir ürünün onarılma sayısında herhangi bir sınırlama yoktur. Epson, daha fazla onarımın mümkün olmaması durumunda ürünü uygun bir eş değer ürünle değiştirme hakkına sahiptir.

Ürünümün kapsamının sona erdiğini nasıl anlarım?

https://warrantycheck.epson.eu/ adresine gidin, seri numaranızı girin, standart garantinizi ve ürününüze kayıtlı uzatılmış garantiyi gösterecektir.

Servis çağrısını nasıl gerçekleştirebilirim?

Yerel Epson Destek masanızı arayabilir, e-posta gönderebilir veya çevrimiçi sohbet edebilirsiniz. Numaraların ve iletişim kurulacak kişilerin tam listesine buradan [CIC arama veya destek bölümüne URL] ulaşabilirsiniz