PROJEKSİYONUNUZDAN DAHA FAZLASINI BEKLEYİN

Yazılım çözümlerimizle Epson projeksiyonunuzun nasıl daha esnek olabileceğini keşfedin.

EPSON PROJEKTÖR YAZILIMI

Ekranınızdan daha fazla yararlanın

Ekran çözümünüzün tüm potansiyeline ulaşmasına izin verin

Projeksiyonunuzdan en iyi performansı elde etmek, daha fazla özellik, güven ve kontrol olanağından faydalanmak için Epson'un özel yazılım çözümlerinin avantajlarından yararlanın. Dünyanın lider projeksiyon üreticisi¹ olarak istediğiniz şekilde, istediğiniz yerde, kolaylıkla ve etkili bir şekilde sunum yapmanızı sağlayacak doğru ekran çözümlerine ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

Epson olarak, ilham verici sunumlar veya dersler vermenin yenilikçi çözümler ile el ele gittiğini biliyoruz; bu yüzden gelişmiş projeksiyon araçlarından oluşan dinamik bir portföy geliştirdik. İster birden fazla projeksiyonu yönetiyor ister çalışma tarzınızda daha fazla dinamizm hedefliyor olun, bu çözümler iş verimliliğinizi optimum hale getirecek ve size en iyi işi ve fikirleri üretebileceğiniz platformu sunacak.

Kablosuz akış ve paylaşım

Epson iProjection Uygulaması

Windows, Mac, iOS, Chromebook ve Android

iProjection, günümüzün BYOD (Kendi Cihazını Getir) tipi sınıfları, toplantı odaları ve çalışma alanları için tasarlanmış tamamlayıcı, kablosuz ekran yazılımımızdır.

iOS/Android için iProjection uygulaması

Windows/Mac için iProjection uygulaması

Epson Chromebook için iProjection

Chromebook'lardaki içeriği kablosuz olarak kolayca özel bir ekran çözümüyle paylaşın. Tek bir Chromebook'tan içerik görüntüleyin veya Epson’un, dört adede kadar Chromebook'tan aynı anda içerik seçip görüntüleyebileceğiniz, moderatör işlevli iProjection yazılımı ile birlikte kullanın.

Daha fazlası

* Chromebook için iProjection'ın moderatör olamayacağını unutmayın (Windows, Mac, iOS veya Android için iProjection olması gerekir).

Ekran Aynalama (Miracast)

Ekran aynalamayı destekleyen belirli akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlardan kablosuz olarak yayın yapın. Ekran yansıtma için iki cihazın doğrudan ve eş düzeyde Wi-Fi bağlantısı oluşturmasına olanak veren bir teknoloji olan Wi-Fi Direct temel alınarak tasarlanmış ve oluşturulmuştur. Bu çözüm kablo veya ağ bağlantısı olmadan cihazınızdan fotoğraf ve video gibi içerikleri görüntülemenize olanak sağlar.

İzleme ve kontrol

Epson Projeksiyon Yönetimi

Kontrolü uzaktan elinize alarak zamanınızı en iyi şekilde kullanın. Birden fazla Epson cihazını bir ağa bağlayarak tüm projeksiyonların durumlarını tek bir bilgisayardan kontrol edebilirsiniz. Yazılım ayrıca, ağdaki Epson ekran çözümlerine mesaj göndermek için mesaj yayınlayan bir eklenti içerir. Ayrıca mesai bittiğinde binadaki tüm ekran çözümlerini kapatabilir.

İndir

Epson Projector Management Connected

Tarayıcı aracılığıyla birden fazla projektörü izlemenize ve kontrol etmenize olanak tanıyan bir web hizmeti - ağdaki tüm Epson projektörlerinizi kaç tane olursa olsun ve nerede olurlarsa olsunlar kolayca yönetebilirsiniz.

Daha fazlası

Etkileşim ve birlikte çalışma

Easy Interactive Tools

Easy Interactive Tools yazılımımız, bilgisayarınızdan yansıtılan içerikte gezinmek, seçmek, kaydırmak, çizim yapmak, kaydetmek ve etkileşimde bulunmak için etkileşimli kaleminizi veya parmağınızı fare olarak kullanmanızı sağlar.

Download

Projeksiyon kurulumu

Epson Setting Assistant

Epson Ayar Asistanı, projeksiyon görüntüsünün şeklini otomatik olarak düzeltmek için kameranızla fotoğraflar çekerek çalışan bir uygulamadır. Projeksiyon deseninin fotoğrafını çekerek, uygulama projeksiyon görüntüsündeki bozulmayı otomatik olarak düzeltir ve şeklini ekrana uyacak şekilde ayarlar.

İndir

Epson Projector Configuration Tool

Büyük bir Epson projektör filosunu kurmak ve yapılandırmak, Near Field Communication (NFC) ve ücretsiz Epson Projektör Konfigürasyon Aracı (EPCT) uygulaması sayesinde hiç bu kadar basit olmamıştı. Sadece uyumlu projektörün verilerini akıllı telefonunuzun dokunuşuyla kaydedin, uygulamada ayarları okuyun ve düzenleyin, ardından ayarları projektör filonuza enerji vermeden yükleyin.

İndir

Epson Projector Professional Tool

Kenar birleştirme ve eğri yüzey ayarı gibi sezgisel geometri düzeltmeleri ile çoklu projektör kurulumlarını basitleştirin, ayrıca renk eşleme ve parlaklık kontrolleri.

İndir

Epson Creative Projection

Epson Creative Projection, iPhone veya iPad'de kolayca özel içerik oluşturmanın keyfini çıkarmanızı sağlayan bir uygulamadır. Epson Creative Projection ile istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde odalarınızı, ürün ekranlarınızı ve alanlarınızı canlandırmak için orijinal, göz kamaştırıcı içerikler oluşturabilirsiniz. Epson Creative Projection, çeşitli yaratıcı öğelere erişim sağlayarak kullanıcıların video, fotoğraf, metin ve mevcut ön ayarlı filtreler kullanarak özel içerikler oluşturmasına veya benzersiz efektler sunmak için yeni içerik yüklemesine olanak tanır

İndir

Epson Projector Content Manager

Epson Projeksiyon İçerik Yöneticisi yazılımı, oynatma listelerine görüntü ve videolar eklemenize, ayrıca bunları harici bir depolama cihazına (SD kart veya USB sürücü) kaydetmenize olanak verir. Depolama cihazını projeksiyona bağlayarak, oynatma listenizin içeriğini kablo bağlantısı kullanmadan kolayca yansıtabilir, ayrıca özel şekil filtreleri, kaplama efektleri ve zamanlamalar ekleyebilirsiniz.

İndir

Yazılım çözümleri

Yazılım çözümü seçin

6 / 6 kaynak

iOS/Android için iProjection uygulaması

Daha fazlası

Chromebook için iProjection uygulaması

Daha fazlası

Windows/Mac için iProjection uygulaması

Daha fazlası

Epson Projeksiyon Yönetimi

Daha fazlası

Epson Projector Management Connected

Daha fazlası

Easy Interactive Tools

Daha fazlası

Epson Setting Assistant 

Daha fazlası

Epson Projector Configuration Tool  

Daha fazlası

Epson Projector Professional Tool

Daha fazlası

Epson Creative Projection

Daha fazlası

Epson Projector Content Manager

Daha fazlası

iOS / Android için Epson iProjection uygulaması – Bağlanın ve kablosuz olarak sunum yapın

Hedef kitlenizle özgürce etkileşim kurun ve daha dinamik sunumlar yapın. iProjection uygulamamız, belgeleri, görüntüleri ve web sayfalarını doğrudan iOS veya Android akıllı cihazınızdan kablosuz olarak sunmanıza izin vererek bunu sağlar.

Bu dahili açıklama ekleme özelliği, yansıtılan görüntü üzerinde notlar yazmak ve bunları vurgulamak için renk ve opaklık seçenekleriyle bir dijital kalem, fosforlu kalem veya silgi kullanmanıza olanak tanır.

Google Play veya App Store'dan iProjection Uygulamasını indirin, akıllı cihazınızı projeksiyonun bağlı olduğu ağa bağlayın ve iProjection uygulamasını başlatın.

App Store'dan indirin Google Play'den edinin

Epson Creative Projection

Epson Creative Projection, iPhone veya iPad'de kolayca özel içerik oluşturmanızı sağlayan bir uygulamadır. Fotoğraflarınızı ve filmlerinizi uygulamanın dahili şablonları ve damgalarıyla birleştirerek istediğiniz alanı dekore edin.

Epson Creative Projection ile ürün vitrinlerini ve alanlarınızı canlandırmak için istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde orijinal ve göz kamaştırıcı içerikler oluşturabilirsiniz.

Epson Creative Projection yalnızca App Store'da mevcuttur. Çevrimiçi kullanım kılavuzunu görüntüleyin.

Epson Projector Professional Tool

Epson Projector Professional Tool ile hızlı ve kolay bir şekilde mükemmel hizalanmış görüntüler oluşturabilirsiniz. Ücretsiz, indirilebilir yazılım aracımız, çoklu projeksiyonların kurulum hızını artırır. Ayrıca, kullanıma hazır bir şekilde daha gelişmiş tekniklere erişmenizi sağlar.

Windows için indir Mac için indir

Windows/Mac için iProjection uygulaması

Etkileşimli toplantılar yapın ve ağ üzerinden bir projeksiyona 50'ye kadar cihaz bağlayın. Ardından bu bağlı cihazlardan dördünü seçebilir ve ekranlarından yansıtma yapabilirsiniz.

Windows için indir Mac için indir

Windows için yükle

Hızlı ve gelişmiş projeksiyon bağlantısı

Manuel projeksiyon arama

Bir profil oluşturun/düzenleyin

Projeksiyonu profilden çağırma

Projeksiyon seçenekleri

Moderator moduna genel bakış

Zahmetsizce içerik paylaşın

Chromebook'lar için Epson iProjection Uygulaması, Chromebook'ları sınıf projeksiyonuyla kablosuz olarak paylaşarak odanın içinde dolaşmayı kolaylaştırır. Chromebook için Epson iProjection Uygulaması tek bir Chromebook içeriğini bir Epson projeksiyonda görüntüleyebilir.

Epson iProjection uygulamasını Chrome Web Store'dan indirin. Epson iProjection uygulamasını kurmadan önce hem Chromebook hem de Epson projeksiyonunuzun aynı ağa bağlı olduğundan emin olun.

Ürününüzün bir ağa bağlanması hakkında daha fazla bilgi için projeksiyonunuzun belgelerine bakın.

Miracast/Intel WiDi – stream & share

Easily add exciting content to your presentations, by wirelessly streaming it to your projector from smartphones, tablets and PCs (that support Miracast or Intel WiDi). It's designed and built on Wi-Fi Direct - a technology that enables two devices to form a direct, peer-to-peer Wi-Fi connection to screen mirror. It allows you to display content such as photos and videos from your device without cables or a network connection.

Wireless LA N adapter – from PC to projector instantly

The high-speed, wireless network adaptor allows you to connect to selected Epson projectors, allowing quick and easy access to the LAN or peer-to-peer networks, without wires or cables. When used with Epson Epson Projector Management and Network Projection software, you can remotely access and control projectors over the wireless LAN.

Daha fazlası

Easy Interactive Tools – Her şey parmak uçlarınızda

Etkileşimli kalem veya parmaklarınızı kullanarak ekrana gerçek zamanlı notlar ekleyip, sunumlarınızı ve derslerinizi daha ilgi çekici hale getirin. İçerik açıklama ve beyaz tahta özelliği izleyicilerinizin ilgisini çekmeye ve ekranda yaptığınız her şeyi önceden hazırlayarak zaman alıcı not alma işlerinden tasarruf sağlayın.

Windows için indir Mac için indir

Epson Projeksiyon Yönetimi

Kontrolü uzaktan elinize alarak zamanınızı en iyi şekilde kullanın. Birden fazla Epson cihazını bir ağa bağlayarak tüm projeksiyonların durumlarını tek bir bilgisayardan kontrol edebilirsiniz. Yazılım ayrıca, ağdaki Epson ekran çözümlerine mesaj göndermek için mesaj yayınlayan bir eklenti içerir. Ayrıca mesai bittiğinde binadaki tüm ekran çözümlerini kapatabilir.

İndir

Throw Distance Calculator – get a precise fit

Using our Throw Distance Calculator, you can easily work out image sizes and projection distance dimensions across our entire projector range. Simply select your desired screen size or the projection distance, and the smart online tool will automatically calculate all of the necessary installation dimensions.

Download

Epson Setting Assistant 

Epson Setting Assistant, kameranızla fotoğraf çekerek yansıtılan görüntünün şeklini otomatik olarak düzelten bir uygulamadır. Uygulama, yansıtılan desenin fotoğrafını çekerek yansıtılan görüntüdeki bozulmayı otomatik olarak düzeltir ve şeklini ekrana uyacak şekilde ayarlar.

App Store'dan indirin Google Play'den edinin

Epson Projector Configuration Tool

Yakın Alan İletişimi (NFC) ve ücretsiz Epson Projektör Yapılandırma Aracı (EPCT) uygulaması sayesinde geniş bir Epson projektör filosunu kurmak ve yapılandırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Uyumlu projektörün verilerini bir akıllı telefon dokunuşuyla kaydedin, uygulamadaki ayarları okuyun ve düzenleyin ve ardından projektörleri açmanıza bile gerek kalmadan ayarları tüm projektör filonuza yükleyin.

App Store'dan indirin Google Play'den edinin

Epson Projector Content Manager

Epson Projector Content Manager yazılımı, oynatma listelerine görüntü ve video eklemenize ve bunları harici bir depolama cihazına (SD kart veya USB sürücü) kaydetmenize olanak tanır. Depolama cihazını projektöre takarak, kablo bağlantısı kullanmadan oynatma listesi içeriğinizi kolayca yansıtabilir, ayrıca özel şekil filtreleri, kaplama efektleri ve zamanlama ekleyebilirsiniz.

Windows için indir

Yazılım arşivi

EasyMP™ Çoklu Bilgisayar Projeksiyonu – Herkesin katılımını sağlayın

Sadece yazılımı masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınıza kurun; ister iki ister elli kullanıcınız olsun, yerel bir alan ağı aracılığıyla herkesin bilgisayarıyla içerik paylaşabilirsiniz.

İçeriği herkesin paylaşımdan aynı anda faydalanabileceği şekilde yansıtmak için moderatör işlevi aracılığıyla dörde kadar cihaz seçin.

Daha fazlası

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün

¹ Teknolojileri birleştiriyor, çözümler inşa ediyor