Yazılım çözümleri

Yazılım çözümü seçin

6 / 6 kaynak

iOS/Android için iProjection uygulaması

Daha fazlası

Chromebook için iProjection uygulaması

Daha fazlası

Windows/Mac için iProjection uygulaması

Daha fazlası

Epson Projeksiyon Yönetimi

Daha fazlası

Easy Interactive Tools

Daha fazlası

Epson Creative Projection

Daha fazlası

Epson Projector Professional Tool

Daha fazlası

iOS / Android için Epson iProjection uygulaması – Bağlanın ve kablosuz olarak sunum yapın

Hedef kitlenizle özgürce etkileşim kurun ve daha dinamik sunumlar yapın. iProjection uygulamamız, belgeleri, görüntüleri ve web sayfalarını doğrudan iOS veya Android akıllı cihazınızdan kablosuz olarak sunmanıza izin vererek bunu sağlar.

Bu dahili açıklama ekleme özelliği, yansıtılan görüntü üzerinde notlar yazmak ve bunları vurgulamak için renk ve opaklık seçenekleriyle bir dijital kalem, fosforlu kalem veya silgi kullanmanıza olanak tanır.

Google Play veya App Store'dan iProjection Uygulamasını indirin, akıllı cihazınızı projeksiyonun bağlı olduğu ağa bağlayın ve iProjection uygulamasını başlatın.

App Store'dan indirin Google Play'den edinin

Epson Creative Projection

Epson Creative Projection, iPhone veya iPad'de kolayca özel içerik oluşturmanızı sağlayan bir uygulamadır. Fotoğraflarınızı ve filmlerinizi uygulamanın dahili şablonları ve damgalarıyla birleştirerek istediğiniz alanı dekore edin.

Epson Creative Projection ile ürün vitrinlerini ve alanlarınızı canlandırmak için istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde orijinal ve göz kamaştırıcı içerikler oluşturabilirsiniz.

Epson Creative Projection yalnızca App Store'da mevcuttur. Çevrimiçi kullanım kılavuzunu görüntüleyin.

App Store

Epson Projector Professional Tool

Epson Projector Professional Tool ile hızlı ve kolay bir şekilde mükemmel hizalanmış görüntüler oluşturabilirsiniz. Ücretsiz, indirilebilir yazılım aracımız, çoklu projeksiyonların kurulum hızını artırır. Ayrıca, kullanıma hazır bir şekilde daha gelişmiş tekniklere erişmenizi sağlar.

Epson Profesyonel yazılımını indir

Windows/Mac için iProjection uygulaması

Etkileşimli toplantılar yapın ve ağ üzerinden bir projeksiyona 50'ye kadar cihaz bağlayın. Ardından bu bağlı cihazlardan dördünü seçebilir ve ekranlarından yansıtma yapabilirsiniz.

Windows için indir Mac için indir

Windows için yükle

Hızlı ve gelişmiş projeksiyon bağlantısı

Manuel projeksiyon arama

Bir profil oluşturun/düzenleyin

Projeksiyonu profilden çağırma

Projeksiyon seçenekleri

Moderator moduna genel bakış

Zahmetsizce içerik paylaşın

Chromebook'lar için Epson iProjection Uygulaması, Chromebook'ları sınıf projeksiyonuyla kablosuz olarak paylaşarak odanın içinde dolaşmayı kolaylaştırır. Chromebook için Epson iProjection Uygulaması tek bir Chromebook içeriğini bir Epson projeksiyonda görüntüleyebilir.

Epson iProjection uygulamasını Chrome Web Store'dan indirin. Epson iProjection uygulamasını kurmadan önce hem Chromebook hem de Epson projeksiyonunuzun aynı ağa bağlı olduğundan emin olun.

Ürününüzün bir ağa bağlanması hakkında daha fazla bilgi için projeksiyonunuzun belgelerine bakın.

Miracast/Intel WiDi – stream & share

Easily add exciting content to your presentations, by wirelessly streaming it to your projector from smartphones, tablets and PCs (that support Miracast or Intel WiDi). It's designed and built on Wi-Fi Direct - a technology that enables two devices to form a direct, peer-to-peer Wi-Fi connection to screen mirror. It allows you to display content such as photos and videos from your device without cables or a network connection.

Wireless LA N adapter – from PC to projector instantly

The high-speed, wireless network adaptor allows you to connect to selected Epson projectors, allowing quick and easy access to the LAN or peer-to-peer networks, without wires or cables. When used with Epson Epson Projector Management and Network Projection software, you can remotely access and control projectors over the wireless LAN.

Learn more

Easy Interactive Tools – Her şey parmak uçlarınızda

Etkileşimli kalem veya parmaklarınızı kullanarak ekrana gerçek zamanlı notlar ekleyip, sunumlarınızı ve derslerinizi daha ilgi çekici hale getirin. İçerik açıklama ve beyaz tahta özelliği izleyicilerinizin ilgisini çekmeye ve ekranda yaptığınız her şeyi önceden hazırlayarak zaman alıcı not alma işlerinden tasarruf sağlayın.

Windows için indir Mac için indir

Epson Projeksiyon Yönetimi

Kontrolü uzaktan elinize alarak zamanınızı en iyi şekilde kullanın. Birden fazla Epson cihazını bir ağa bağlayarak tüm projeksiyonların durumlarını tek bir bilgisayardan kontrol edebilirsiniz. Yazılım ayrıca, ağdaki Epson ekran çözümlerine mesaj göndermek için mesaj yayınlayan bir eklenti içerir. Ayrıca mesai bittiğinde binadaki tüm ekran çözümlerini kapatabilir.

İndir

Throw Distance Calculator – get a precise fit

Using our Throw Distance Calculator, you can easily work out image sizes and projection distance dimensions across our entire projector range. Simply select your desired screen size or the projection distance, and the smart online tool will automatically calculate all of the necessary installation dimensions.

Download

Yazılım arşivi

EasyMP™ Çoklu Bilgisayar Projeksiyonu – Herkesin katılımını sağlayın

Sadece yazılımı masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınıza kurun; ister iki ister elli kullanıcınız olsun, yerel bir alan ağı aracılığıyla herkesin bilgisayarıyla içerik paylaşabilirsiniz.

İçeriği herkesin paylaşımdan aynı anda faydalanabileceği şekilde yansıtmak için moderatör işlevi aracılığıyla dörde kadar cihaz seçin.

Daha fazlası

GoBoard Education yazılımı

Yeni çözümümüz dahili çevrimiçi işlevselliğe, birçok yaygın video konferans uygulamasıyla entegrasyona ve birden çok cihaz türüyle kablosuz bağlantıya sahip gelişmiş bir beyaz tahta sağlar.

Daha fazlası