EPSON EV ÇÖZÜMLERİ

Yazıcı, tarayıcı veya projektör satın alırken ihtiyaç duyduğunuz özlü, anlaşılır ve yararlı tavsiyeler burada. İhtiyacınız olan cihazı bulmanız ve Epson'un, fikirlerinizi hayata nasıl geçirebileceğini keşfetmenize yardım etmek için buradayız.

EV ÇÖZÜMLERİ

EcoTank

Ultra düşük maliyetli bir seçenek mi arıyorsunuz? EcoTank yazıcımız, orijinal mürekkebi ile birlikte geleceğinden, mürekkep maliyetlerinde %90’a varan oranlarda tasarruf edebilirsiniz¹. Ürünü ilk satın aldığınızda binlerce sayfa basmaya yetecek mürekkebe sahip olacak; sık sık kartuş değiştirmeyeceğiniz için hem para hem de zaman tasarrufu yapmış olacaksınız.

EcoTank mono yazıcılar

EcoTank, birlikte verilen mürekkep şişeleriyle doldurulabilen mürekkep tankına sahiptir. İlk aşamada sağlanan mürekkeple binlerce sayfa yazdırılabilir, böylece sık sık toner değiştirilmediği için zamandan ve maliyetten tasarruf sağlanır.

Ev ofisi

İster evden, ister küçük bir ofisten çalışıyor olun; hızlı ve güçlü, aynı zamanda küçük WorkForce Pro yazıcıları, kurulumunuza mükemmel şekilde ekleyebilirsiniz. Bu kablosuz yazıcıların işletim maliyetlerini en aza indirirken verimliliği nasıl artırabileceğini keşfedin.

Eğlence çözümleri

Epson'un ev projeksiyonu ile evinizi tüm eğlencenin merkezi haline getirin. İster en sevdiğiniz spor müsabakasını ya da klasik bir film izleyin, ister muhteşem bir konser dinleyin ya da son çıkan bir oyunu oynayın, gerçeküstü tasarlanmış görüntü kalitesi ile gerçekten unutulmaz bir deneyim yaşarsınız. Herkesin dikkatini çeken bu unutulmaz anları ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte yaşayın.

Ev sineması

Görüntü teknolojilerinde dünya lideri olarak², yüksek kaliteli ekran deneyimine nasıl sahip olacağınıza dair birçok şey biliyoruz. Kullanımı kolay bu projektörler sayesinde filmler, kutu setler ve daha fazlasının keyfini çıkarın.

Oyun

Eviniz oyun gecelerinin merkez üssü olmak üzere; günlük programınızda yer açın. Sahada mücadele ederken, keskin bir virajı dönerken ya da yeni dünyaları cesurca keşfederken, Epson projektörü ile herkes aksiyona adım atabilir.

İkinci ekran akıllı gözlükler

Kullanıcının görüş hattına yansıtılan yüksek çözünürlüklü, büyük ekran deneyimi sunan kişisel akıllı gözlükler.

Epson Connect

Ücretsiz ve kullanımı kolay uygulamalarla tablet, akıllı telefon ve daha fazla kaynaktan kolayca baskı alın.

ISİSİZ TEKNOLOJİ̇ İ̇LE GELECEĞİ̇ ŞEKİ̇LLENDİ̇Rİ̇YORUZ

Kaliteden ödün vermeden verimliliği artırır ve çevresel etkiyi azaltır.

¹ Aynı sayıda sayfayı yazdırmak için gereken/tasarruf edilen ortalama kartuş sayısı, EcoTank serisine dahil mürekkep şişelerini kullanarak, donanım fiyatı hariç A4 EcoTank serisinin ortalamasıyla Batı Avrupa'da en çok satan 10 modelin ortalama maliyeti Ocak 2017 – Aralık 2017 dönemi için GfK tarafından sağlanan verilere göre karşılaştırılmıştır. Baskı maliyetleri, ortalama perakende fiyatları alınarak aynı referans dönemi için GfK tarafından sağlanan verilere göre Batı Avrupa pazarındaki Standart ve XL kartuşların oranı üzerinden hesaplanmıştır. Mürekkep kartuşu verimi üreticinin web sitesinden alınmıştır

² 500 lümen ve üzeri projeksiyonlarda en büyük pazar payı. (Futuresource Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2016 yılları arasındaki süreyi kapsar)