EVDE OYUN

Epson’un ev projektörleriyle gündelik hayatınızı dönüştürün ve evinizi tüm oyun eğlencesinin merkezi haline getirin. Çevrimiçi oynarken veya ailenize ve arkadaşlarınıza gündelik oyunlarda meydan okurken büyük ekran deneyimiyle bir sonraki seviyeye geçin.

EVDE OYUN

Epson ve SEGA, Sonic Frontiers™ lansmanı için güçlerini birleştirdi

Epson, Sonic The Hedgehog'lu yeni açık alan platform oyunu Sonic Frontiers™'ın lansmanını kutlamak için SEGA ile iş birliğine gitti.

Epson projektörlerini eğlenceye dönüştüren beş Starfall Adası'nda yüksek aksiyonlu macera ve gizem dünyasında bir keşfe çıkın.

4K PRO-UHD1 nedir?

Epson 4K PRO-UHD1 sadece çözünürlükle ilgili bir özellik değildir. Renk ve beyaz parlaklık, kontrast, HDR10, renk işleme ve 4K içeriğin alınması, işlenmesi ve yansıtılması gibi görüntü performansını etkileyen tüm faktörleri içermektedir. Sonuç olarak, görüntüler gerçeğine çok daha yakındır ve Full HD çözünürlüğü aşar.

Daha parlak, canlı oyunlar

Sadece beyaz ışık parlaklığı, günlük yaşamda gördüğünüz gerçek renkleri yansıtmaya yeterli olmaz. Bu nedenle Epson projeksiyonlarında bulunan 3LCD teknolojisi, eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO) sunar. Cansız, soluk ve sıkıcı bir ekrana neden razı olasınız? Epson projeksiyonlar ile canlı ve gerçekçi görüntülerin tadını çıkarın.

Ekran boyutu önemli

Epson’un ev projektörleriyle gündelik hayatınızı dönüştürün ve evinizi tüm oyun eğlencesinin merkezi haline getirin. Çevrimiçi oynarken veya ailenize ve arkadaşlarınıza gündelik oyunlarda meydan okurken büyük ekran deneyimiyle bir sonraki seviyeye geçin. 300 inçe kadar çıkan etkileyici bir ekranla herkesin dikkatini çeken bu unutulmaz anları ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte yaşayın.

Görüntüyü zahmetsizce ayarlayın

Projektör kullanmanın televizyon kullanmaktan daha karmaşık olması gerektiğini düşünmüyoruz. Bu düşünceden yola çıkarak, bu projektörleri hızlı bir şekilde kurulacak ve hemen hemen her yüzeye yansıtılabilecek şekilde tasarladık. Trapezoid düzeltme, kurulumu hızlı ve kolay hale getirir ve uzun ömürlü ışık kaynağı teknolojisi sayesinde, eğlencenin tadını yıllarca çıkarabilirsiniz.

Zengin siyah kontrast

2.500.000:1 yüksek kontrast oranı, net gölge ayrıntıları ve koyu siyahlar ile optimum resim kalitesi sağlar.

Üstün oyun deneyimine geçin

Uyumlu ana birimler

Gündelik oyuncu

4K PRO-UHD Oyun Deneyimi

4K/120 fps Oyun Deneyimi

1 4K Yükseltme Teknolojisi her pikseli çapraz olarak kaydırarak Full HD çözünürlük kalitesini ikiye katlar. 3D Modunda çözünürlük Full HD'dir.

2 Lütfen teknik özellikleri inceleyin. Giriş Gecikmesi ölçümü için resmi bir standart yoktur ve bu ölçüm Epson tarafından belirlenen yönteme göre yapılmıştır. Her üreticinin Giriş Gecikmesini kendi yöntemlerine göre bağımsız olarak ölçtüğüne ve dolayısıyla bu ölçümlerin referans olarak kullanılmasının tavsiye edildiğine lütfen dikkat edin. Projektör giriş gecikmesi; giriş sinyalinin, ayar koşullarının farklılığı vb. durumların sonucu olarak değişir.

3 Yalnızca EH-LS11000W/EH-LS12000B

©SEGA. Her hakkı saklıdır. SEGA, ABD Patent ve Ticari Marka Ofisinde kayıtlıdır. SEGA, SEGA logosu ve SONIC FRONTIERS, SEGA CORPORATION veya iştiraklerinin tescilli ticari markaları ya da ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar, logolar ve telif hakları ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.