AKSİYONA KATILIN

Büyük boyutlu televizyonlardan vazgeçin ve bir projeksiyonun ev eğlencenizi hayal ettiğinizden daha heyecan verici bir deneyim haline nasıl getirebileceğini keşfedin.

EPSON EV PROJEKSİYONLARI

Önemli yenilikler

17 yıldır dünyanın bir numaralı projeksiyon üreticisinden en gelişmiş teknolojileri evinize getirin1. Benzersiz yükseklikte kontrast oranları ve parlaklıkla filmler daha canlı ve spor karşılaşmaları daha da çekişmeli.

Ekran boyutu önemli

Epson'un ev projeksiyonu ile evinizi tüm eğlencenin merkezi haline getirin. İster en sevdiğiniz spor müsabakalarını, isterseniz klasik bir filmi veya diziyi izliyor ya da yeni çıkan bir oyunu oynuyor olun; gerçekten unutulmaz bir deneyim yaşayın. 300 inçe kadar çıkan etkileyici bir ekranla herkesin dikkatini çeken bu unutulmaz anları ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte paylaşın.

Daha parlak ve canlı görüntüler

Sadece beyaz ışık parlaklığı, günlük yaşamda gördüğünüz gerçek renkleri yansıtmaya yeterli olmaz. Bu nedenle Epson projeksiyonlarında bulunan 3LCD teknolojisi, eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO) sunar. Cansız, soluk ve sıkıcı bir ekrana neden razı olasınız? Epson projeksiyonlar ile canlı ve gerçekçi görüntülerin tadını çıkarın.

Epson 4K PRO-UHD²

"Muhteşem görüntüler, eşit renk ve beyaz parlaklığı, 3 LCD teknolojisi, HDR10, kontrast ve renk işleme gibi teknolojilerin bir araya gelmesinin sonucudur. Epson'un 4K PRO-UHD² projeksiyonlarıyla 4K içerik alma, işleme ve yansıtma kapasitesinin yanı sıra, görüntü performansı açısından da bütünsel bir yaklaşıma sahip olursunuz.

Modellerin hepsinde bu özelik bulunmaz. Modelinizde bu özelliğin olup olmadığını kontrol etmek için lütfen ürün özelliklerine bakın.

Ultra geniş renk gamı

Daha zengin ve gerçekçi görüntülerle gerçeğe daha yakın rengi deneyimleyin.

Görüntüyü zahmetsizce ayarlayın

Birinci sınıf optik yakınlaştırma oranı ve geniş lens kaydırma becerileri sayesinde kurulum hızlı ve kolaydır. Farklı en/boy oranları arasında geçiş yapmanıza izin veren motorlu yakınlaştırma, odaklama ve lens kaydırma 10 kadar farklı pozisyonu hafızaya alabilir.

Modellerin hepsinde bu özelik bulunmaz. Modelinizde bu özelliğin olup olmadığını kontrol etmek için lütfen ürün özelliklerine bakın.

15 yılı bulan eğlencenin tadını çıkarın³

Kullanım ömrü 10.000 saate varan lambalarla³ on beş yıl boyunca lamba değiştirmeye gerek olmadan her gün bir film izleyebilirsiniz. Epson projeksiyonlarının güvenilirliği sayesinde, en sevdiğiniz film, oyun veya programın tek bir dakikasını bile kaçırmaktan endişe etmenize gerek kalmaz.

Serimizle tanışın

1 Futuresource Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2018 yılları arasındaki dönemi kapsar.

2 4K Zenginleştirme Teknolojisi her pikseli çapraz olarak kaydırarak Full HD çözünürlük kalitesini ikiye katlar. 3D Modunda çözünürlük Full HD'dir

3 Her gün ortalama 1 saat 45 dakika film izlemeyi ve Eko modunda lamba ayarını temel alır

4 Kablosuz HD fonksiyonu Hırvatistan, İzlanda, Norveç, İsviçre, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri'ne ek olarak 28 AB üyesi ülkede mevcuttur. Değişikliğe tabidir. Ülkenizde mevcut olup olmadığına dair bilgi için lütfen yerel Epson satış bürosu ile irtibat kurun

5 Projeksiyon Eko modunda iken her gün beş saat görüntü izlemeyi temel alır.

6 En parlak modda renk parlaklığı (renkli ışık çıkışı), IDMS 15.4'e uygun olarak bir üçüncü taraf laboratuvar tarafından ölçülmüştür. Renk parlaklığı kullanım koşullarına bağlı olarak değişir. En çok satan Epson 3LCD projektörleri, Mayıs 2017 ile Nisan 2018 arasındaki NPD araştırmasının satış verilerine göre, en çok satan 1 çipli DLP projektörlerle karşılaştırılmıştır.