Gelişmiş piksel değiştirme ve çözünürlük iyileştirme teknolojisi¹ sayesinde, inanılmaz bir 4K UHD deneyimi sunar.

4K PRO-UHD¹

4K PRO-UHD¹ nedir?

Epson 4K PRO-UHD¹, sadece çözünürlükle ilgili bir özellik değildir. Renk ve beyaz parlaklık, kontrast, HDR10, renk işleme ve 4K içeriğin alınması, işlenmesi ve yansıtılması gibi görüntü performansını etkileyen tüm faktörleri içermektedir. Sonuç olarak, görüntüler gerçeğine çok daha yakındır ve Full HD çözünürlüğü aşar.

4K Yükseltme teknolojisi

Her pikseli yatay olarak 0,5 piksel kaydırarak çözünürlüğü ikiye katlayan ve Full HD çözünürlüğü aşan olağanüstü gerçekçi görüntüler sağlamak için 4K olmayan içeriği, üst kalite 4K UHD içeriğe yükseltin.

Bu, Full HD çözünürlüğü 1920 x 1080'den 4K 3840 x 2160'a, yani iki katına çıkarır

3LCD teknolojisi²

HDR10 Yüksek Dinamik Aralığı

Yüksek Dinamik Aralığı, görüntülere derinlik katıyor ve daha önce görünmeyen detayları görmenizi sağlıyor. HDR, renkleri zenginleştirerek görüntülerin hem daha doğal hem daha yoğun olmasını ve en önemlisi de izleyiciyi daha çok içine almasını sağlıyor.

%100 renk parlaklığı

Renk parlaklığı düşük olduğunda, renkler daha donuk ve solgun görünür. Basitçe söylemek gerekirse, donuk renkler görüntüyü bir bütün olarak cansız gösterir.

Ayrıca ayrıntıların görülmesini güçleştirir; ilgi ve dikkati korumak söz konusu olduğunda işinizi zorlaştırır. Bu karanlık, Sinema ayarı için bir sorun yaratmayabilir ancak oturma odasında gerçek bir problem olabilir.

Epson projeksiyonlar, eşit bir beyaz ve renkli ışık çıkışına sahip oldukları için doğal gün ışığında bile parlak görüntüler sunar.³

 

L*a*b* Ultra geniş renk yelpazesi

Renk yelpazesi, belirli bir teknolojinin veya sürecin yeniden üretebildiği renk paletidir.

L*a*b* Geniş renk yelpazesi, daha zengin ve gerçekçi görüntülerle gerçeğe daha yakın renkleri görüntüler.

Zengin siyah kontrast

2.500.000:1 yüksek kontrast oranı, net gölge ayrıntıları ve koyu siyahlar ile optimum resim kalitesi sağlar.

 

Modelleri görüntüleyin

¹ 4K Yükseltme Teknolojisi her pikseli çapraz olarak kaydırarak Full HD çözünürlük kalitesini ikiye katlar. 3D Modunda çözünürlük Full HD'dir.

² Daha fazla bilgi için lütfen www.3lcd.com adresini ziyaret edin.

³ En parlak modda renk parlaklığı (renkli ışık çıkışı), IDMS 15.4'e uygun olarak bir üçüncü taraf laboratuvar tarafından ölçülmüştür. Renk parlaklığı, kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir. En çok satan Epson 3LCD projeksiyonları, Mayıs 2017 ila Nisan 2018 arasındaki NPD satış verilerine göre, en çok satan 1 çipli DLP projeksiyonlarla karşılaştırılmıştır. Daha fazla bilgi için lütfen www.epson.com.tr/CLO adresini ziyaret edin.