Birlikte, kendimizi değişime adadık

LPGA, her sezonda dünya sahnesi için tutarlı bir yetenek havuzu oluşturulmasına katkıda bulunan resmi bir nitelikli tur düzenlemektedir. 42. rekabet sezonuna girerken Epson, bu turun isim sponsoru oldu.

Epson Turu, umut vaat eden kadın golfçülere hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunmaya odaklanıyor.

Yoshiro Nagafusa, Epson Avrupa Başkanı

Epson’ın LPGA ve Epson Turu’na verdiği destek, kadınları güçlendirmeye ve bu olağanüstü bireylerin kariyerlerinin başlatılmasına yardımcı olmaya yönelik kurumsal bağlılığın önemini vurguluyor. Bu seçkin sporcuları ve onların LPGA Turu ve ötesine yükselmek için bireysel yolculuklarını destekleme fırsatına sahip olmaktan onur duyuyoruz.

Mollie Marcoux Samaan, LPGA Komisyon Üyesi

Epson’ı LPGA ailesi arasında görmekten mutluluk duyuyoruz. Bu çığır açan ortaklık, dünyanın dört bir yanından oyunun gelecekteki yıldızlarına yeteneklerini test etmeleri ve hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşmaları için daha fazla fırsat sağlayacak. Epson’ın, genç kadın sporcuların gelişimlerini desteklemeye ve kadın sporlarında büyüme ve eşitlikte aktif bir rol oynamaya olan bağlılığımızı paylaştığı için minnettarız. “LPGA’ya giden yol” hiç bu kadar iyi olmamıştı.