Robotlar

Robotlarımız paletleme, testere ile kesme, frezeleme, delme, taşlama, montaj, taşıma ve inşa etme işlemlerini birlikte gerçekleştirir. Tüm bu uygulamalarda ve diğer pek çok uygulamada, genellikle tüm gün boyunca hassas bir şekilde ve nefes kesici bir hızda çalışırlar. Ürün portföyümüz, 6 eksenli robotlar, kontrol cihazları ve yazılımlarla dünya çapında en kapsamlı SCARA model serilerinden birini içerir.

Automation is easy

Robotics solutions operate in factories all over the world in many different applications including production, quality control, transportation, recycling, cleaning and maintenance. Automation benefits all types and sizes of business to improve productivity, energy and resource utilisation, and Epson’s entry-level SCARA robots and compact 6-axis VT6 models make the entry price for robotics more accessible than ever.

Taking the first step on any automation journey can be a daunting task. Download our guide as we walk you through the what, how, where and why and support you in making informed decisions to build the case for automation in your business.

Watch the videos below and learn more about how easy automation is

Öne çıkan ürünler

KOMPAKT. VERİMLİ.

En az yer kaplayan altı eksenli robotumuz, küçük boyutuna rağmen maksimum verimlilik sağlar. Ayrıca içe dönük ikinci eksen sayesinde son derece yüksek manevra kabiliyetine sahiptir.

BASİT. AKILLI.

Epson’ın LS serisi robotları, daha önce sadece çok doğrusal sistemlerin veya diğer daha az esnek robotların hizmet verdiği alanlarda büyük ilerleme sağlıyor.

Uygulamalar

Ürünler

Modern otomasyon çözümleri birkaç basit gereksinimi karşılamalıdır; mümkün olduğu kadar hızlı, küçük ve ucuz olmaları gerekir. Epson size geniş bir yelpazede yüksek hızlı ve yüksek hassasiyetli endüstriyel robotlar sunabilir.

Sanal Tur Rezervasyonu Yapın

EPSON ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜM MERKEZİ+

Yeni, ekonomik otomasyon çözümlerimizi deneyimleyin. Epson hibrit Showroom’da bireysel veya grup turunuz için şimdi randevunuzu alın.

Servis ve Destek

Otomatik bir sistemi mevcut bir operasyona nasıl verimli bir şekilde entegre edersiniz? Döngü sürelerini nasıl optimize edersiniz? Robot programlarını harici yazılıma nasıl entegre edersiniz? Uygulama mühendislerimiz, proje yönetimi ve uygulama aşamasında size yardımcı olmak için hazırdır.

Proje yönetiminden uygulamaya

İster mevcut Epson robotik kurulumunuz için yerel bir servis merkezi bulmanız gereksin ister tamamen yeni bir kurulum oluşturmak veya mevcut uygulamanızla Epson robotlarını entegre etmek veya robotlarınızdan ve denetleyicilerinizden en iyi şekilde yararlanmanın yolunu bulmak isteyin, eğitimli uzmanlarımız size yardımcı olmak için yanınızdadır.

Teknik Destek
Telefon: +49 (0) 211 5422 9009

Fizibilite çalışmaları

Teorik simülasyonlar yerine, gerçek fiziksel robotlarla döngü süresi testleri oluşturabiliriz. Bu çalışmalar birden fazla fayda sağlar: yatırımınızdan önce optimum robot konfigürasyonu, mümkün olan en iyi kurulum yeri ve doğru döngü süreleri elde edersiniz. Bu size maksimum planlama ve proje güvenliği sağlar.

Kesintisiz üretim

Servis çağrı hattı, yerinde onarım servisi, denetim ve bireysel bakım konseptlerinin yanı sıra bireysel gereksinimlerinize uygun yedek parça paketleri, üretiminizin kesintisiz çalışmasını sağlamak için elimizden gelen her şeyi yaptığımızı gösteren birkaç örnektir.

Çağrı hattı ve yedek parça servisi

Kendi yedek parçalarınızı el altında bulundurmak yüksek depolama maliyetlerine neden olabilir. İhtiyacınız olan tüm tertibat ve bileşenlere erişmenizi sağlayan bir yedek parça yönetim sistemi sunuyoruz. Tüm yedek parçalar, Meerbusch’taki merkezi depomuzdan kısa teslim süreleri içinde teslim edilir.

Telefon: +49 (0) 211 5422 9009

Önleyici bakım

Servis sözleşmeniz ister standart ister özel olsun, önleyici bakım sayesinde arıza süresi riskini en aza indirirken sisteminizin ömrünü uzatırsınız. Etkili bir bakım planı oluşturmanızda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Onarım servisi

Robot sistemlerimiz mükemmel güvenilirlikleri ile tanınır. Bir kaza nedeniyle hasar meydana gelirse veya kritik parçaların binlerce çalışma saatinden sonra değiştirilmesi gerekirse mühendislerimiz sizi telefonla veya sahada destekleyecektir.

Odak noktamız sizin çözümünüzdür

Meerbusch’taki 500 m²’lik Endüstriyel Çözüm Merkezimizde, biz ve ortaklarımız en çeşitli endüstriyel uygulamalar için etkili çözümler sunuyoruz. Kapsanan alanlar arasında geniş formatlı baskı, perakende çözümleri ve fabrika otomasyonu yer almaktadır.

Tüm robot yelpazemizi iş başında deneyimleyin. Bir atölye hücresinde, uzmanlarımızın yardımıyla otomasyon uygulamanızı geliştirebilir, simüle edebilir ve optimize edebilirsiniz. Hücre, tüm standart endüstriyel ağ sistemleri aracılığıyla kontrol edilebilir ve ağa bağlanabilir. Ayrıca, vizyon ve konveyör izleme sistemleri gibi son teknoloji çevre birimleri de mevcuttur.

Randevu almak ister misiniz?

Bizi şu numaradan arayın:
+49 (0) 211 5422 9008

Veya bize şu adresten bir e-posta gönderin:
info.rs@epson.de

Bizimle iletişime geçin

EPSON Deutschland GmbH

Robotik çözümler
Schiessstr. 49
D-40549 Düsseldorf

Telefon: +49 (0) 211 5422 9008
Faks: +49 (0) 2159 538 3170
E-posta: info.rs@epson.de

Teknik destek ve bakım:
Telefon: +49 (0) 211 5422 9009

Satış öncesi destek ve satış desteği:
Telefon: +49 (0) 211 5422 9007

Bizimle iletişime geçin

Yerel servis ve destek

Birçok Avrupa ülkesinde Epson, robotların satışı ve servisi için distribütörlerle iş birliği içinde çalışmaktadır.

Şimdi 5/23 gösteriliyor

Lütfen seçin
 • Lütfen seçin
 • Macaristan
 • Polonya
 • İsrail
 • İsveç
 • İsviçre
 • Slovenya
 • Danimarka
 • Portekiz
 • Almanya
 • Fransa
 • Türkiye
 • İrlanda
 • Belçika
 • Birleşik Arap Emirlikleri
 • Avusturya
 • Çek Cumhuriyeti
 • Yunanistan
 • Rusya
 • İspanya
 • İtalya
 • Romanya
 • Birleşik Krallık
 • Finlandiya

Şimdi 5/23 gösteriliyor

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün